YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Awansowali do III ligi

15 sierpnia 2020 15:49:32 | autor: Justyna Madan
To dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków tenisa stołowego. Klub KS MOSIR HURAGAN Międzyrzec Podlaski awansował do III ligi i nie osiada na laurach. Podczas nowego sezonu planują dać z siebie jeszcze więcej.

- Przede wszystkim bardzo cieszymy się z awansu do III ligi tym bardziej, że awans wywalczyli  zawodnicy "nasi", od lat trenujący i  grający w KS MOSIR HURAGAN bez potrzeby wsparcia zawodnikami ściąganymi z innych klubów. To dla nas wielki sukces, aczkolwiek gra w III lidze będzie wymagała wzmocnień, aby nasze mecze w III lidze z drużynami o dużo większym potencjale zawodników jak Zamość, Biłgoraj, Lubartów, Tomaszów Lubelski, Biała Podlaska, Kurów ...nie zakończyły się po jednym sezonie - mówi Marek Rocki, opiekun i kierownik drużyny.

Awans wywalczyła drużyna w składzie Rocki Marek (opiekun,kierownik drużyny), Sawczuk Tomasz, Karpiuk Jerzy, Kozaczuk Piotr, Woźniak Grzegorz, Maksymiuk Roman, Staniszewski Kamil, Paluch Wojciech, Hryciuk Tomasz, Wawryniuk Sławomir. To właśnie im należą się gratulacje i podziękowania za zdobyty sukces. Jak podkreśla Marek Rocki, do sukcesu przyczyniło się wiele osób i instytucji, które na co dzień wspierają drużynę chociażby finansowo. - Dziękujemy miastu Międzyrzec Podlaski, panu burmistrzowi za wsparcie finansowe, zarządowi KS MOSIR HURAGAN w szczególności panu Jurkowi Kwaśniewskiemu, Bankowi Spółdzielczemu i prezesowi panu Kozaczukowi za wsparcie finansowe klubu, panu dyrektorowi ZPO Nr 2 Grzegorzowi Kowalczykowi za udostępnienie hali do treningów i meczy ligowych oraz wszystkim innym wspomagający nasz klub - wymienia Marek Rocki.

Sezon ligowy zaczyna się w październiku, jeśli sytuacja w kraju nie spowoduje zawieszenia rozgrywek. Drużyna tenisa stołowego planuje zawalczyć o jak najlepszą pozycję i pozostanie w III lidze. - Tu poziom jest naprawdę wysoki, jeżeli pozwoli budżet klubu, chcielibyśmy wzmocnić się i pomyśleć o awansie i stworzeniu zaplecza, drugiej drużyny i zgłoszenia jej do rozgrywek LZTS - dodaje Rocki. - Zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa stołowego na treningi (treningi otwarte zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych), które ruszają od nowego roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2.

Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu, mile widziani są również kibice, zwłaszcza podczas rozgrywanych meczy. Jak zapewnia kierownik drużyny "tenis stołowy to naprawdę widowiskowy sport, który zapewni rozrywkę całej rodzinie".
 

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (16 sierpnia 2020 11:06:30) Gratulacje!!! autor: gość
    logo male