YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Azjatyckie stany świadomości

13 sierpnia 2017 14:29:26 | autor: redakcja
Po wakacyjnej przerwie ponownie rusza cykl spotkań podróżniczych VITOexTrEAM. 18 sierpnia Międzyrzec Podlaski odwiedzi Jakub Rybicki - dziennikarz, fotograf i podróżnik, który rowerem, autostopem, konno i samochodem zwiedził około 50 krajów. Spotkanie tym razem odbędzie się w auli Pałacu Potockich. Początek o godz. 20.30.

Odmienne Stany, czyli najlepsze smaczki ze wszystkich krajów Azji Centralnej - taki tytuł nosi prezentacja Jakuba Rybickiego, którą usłyszymy i zobaczymy 18 sierpnia w Międzyrzecu. O czym będzie? To wesoła podróż po krajach, gdzie wszyscy wydają się funkcjonować w odmiennych stanach świadomości. Kuba Rybicki zaprezentuje najlepsze smaczki z wieloletnich podróży po wszystkich krajach tego fascynującego regionu świata.
Dowiemy się jak radzić sobie z milicją, sprzedać samochód na bazarze, popilotować samolot, dlaczego nie warto jeść świstaków, co może wypełznąć z amerykańskiego wraku, skoczymy na uzbeckie wesele, do wrót piekieł i na dno wyschniętego morza. Do tego piękne góry, smaczne jedzenie i kilogramy pieniędzy w reklamówkach.
Jakub Rybicki to dziennikarz, fotograf i zimowy jeździec rowerowy. Autor książki „Po Bajkale”, stały współpracownik magazynów i portali podróżniczych. Kolekcjoner dziwnych czapek, okazjonalny alpinista. Zakochany we Wschodzie, głównie Bliskim i tym najbliższym. Rowerem, autostopem, konno i samochodem przejechał około 50 krajów. W podróżach szuka prawdy, dobra i piękna.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male