YouTube Facebook fotogalerie
gmina Międzyrzec Podlaski

Babci i dziadka opowieści szufladka - zaproszenie

13 stycznia 2021 12:41:00 | autor: Anna Ostapiuk
Już wkrótce jedno z najpiękniejszych świąt, podczas którego szczególną atencją obdarzamy naszych ukochanych i niezastąpionych dziadków i babcie. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury przygotował ciekawy rodzinny konkurs, który skupia się wokół międzypokoleniowych wspomnień.

Aby wziąć udział w konkursie "Babci i dziadka opowieści szufladka" należy pobrać specjalny album, który przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim. Album można otrzymać w sekretariacie w godzinach 9:00-15:00 lub samodzielnie wydrukować z pliku pdf dostępnego na stronie internetowej organizatora. Wypełniony zdjęciami, opisami i wspomnieniami tomik należy dostarczyć do GOK w Wysokim ul. Rudnicka 36 do dnia 20.01.2021 r.  do godz. 10:00.
Na zwycięzców czekają nagrody.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu gminy Międzyrzec Podlaski. Kategorie wiekowe: dzieci w wieku od 4 do 9 lat oraz dzieci i młodzież w wieku od 10 do 14 lat. W każdej z kategorii zostaną wyłonieni laureaci I-III miejsca.

Babci i Dziadka opowieści szufladka to niezwykłe albumy, zilustrowane zdjęciami z rodzinnej biblioteczki wspomnień. Są idealnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka. To także świetna propozycja wspólnego spędzania czasu dla całej rodziny, ponieważ zawierają dużo miejsca na rodzinne zdjęcia, wycinki i własnoręczne rysunki i opisy. Są bezcenną pamiątką dla dzieci, która z pewnością pomoże im w kształtowaniu własnej tożsamości. 

Szczegóły (regulamin, metryczka, oświadczenie RODO oraz plik z albumem) dostępne są na stronie GOK ⇒ Konkurs.

______________________________________
Źródło: tekst/grafika GOK Międzyrzec Podlaski

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male