YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Bal karnawałowy bez procentów

9 stycznia 2013 22:12:30 | autor: Redakcja
Zapraszamy wszystkich spragnionych wspaniałej i kulturalnej zabawy na Bezalkoholowy Bal Karnawałowy. Warto spędzić sobotnią noc bawiąc się przy największych hitach.

Organizatorzy zapewniają znakomitą zabawę już od pierwszych taktów muzyki. Na bal mogą przychodzić pary, ale także osoby pojedyncze. Program balu będzie wypełniony zabawami i tańcami integracyjnymi oraz konkursami. Nie zabraknie starych i nowych przebojów, które zadowolą każde pokolenie. Nad przebiegiem zabawy będzie czuwał zawodowy wodzirej. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy już wiedzą, ale także tych, którzy chcą przekonać się, że zabawa na trzeźwo jest najlepszym sposobem na „rozerwanie się”.

Organizatorami balu są Prima Party & Travel, Wodzirej Fantomasz oraz Parafia Błogosławionego Honorata w Białej Podlaskiej a współorganizatorem Urząd Miasta         Biała Podlaska. Patronat Honorowy objął Prezydent Miasta Biała Podlaska Andrzej Czapski.

Bal odbędzie się 2 lutego w Zajeździe Jolanta w Czosnówce. Początek o godz. 20. Bilety w cenie 90 zł od osoby do nabycia w redakcji gazety Affish, ul. Janowska 4/8     (D.H. Sawko), pn-pt w godz. 8:30-16:30 oraz w Parafii Błogosławionego Honorata, ul. Terebelska 50A, pn-pt. w godz. 8-9 i 16-17:30. Więcej szczegółów pod numerami telefonów: 530 083 083, 603 35 75 77 oraz na stronach internetowych: www.primaparty.pl, www.fantomasz.pl, www.parafia-honorata.pl.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male