YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Bandyterka na drodze

22 maja 2020 09:55:07 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Zarzuty pobicia usłyszało czterech mieszkańców gminy Drelów. Mężczyźni bez żadnego powodu zaatakowali przejeżdżających nieznajomych. Po zdarzeniu nie potrafili w żaden sposób wyjaśnić swojego zachowania.

We wtorkowy wieczór (19 maja) dyżurny komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim otrzymał powiadomienie o pobiciu dwóch mężczyzn w miejscowości Strzyżówka. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że jadąc samochodem zauważyli stojące w poprzek drogi audi. Kierowca tego samochodu nie zamierzał przepuścić ich pojazdu. Co więcej, w pewnym momencie podbiegł do jednego z pokrzywdzonych i uderzył go.

Po chwili na miejsce zdarzenia drugim autem przyjechali znajomi awanturnika, którzy również zaczęli atakować pokrzywdzonych. Sprawcy zadawali ciosy i kopali mężczyzn.

Zgłaszający napaść oświadczyli, że nie znali napastników, nie mieli z nimi również żadnego konfliktu. Ich zdaniem, awanturnicy zaatakowaliby zapewne każdego kto tamtędy przejeżdżał.

Na miejscu zdarzenia policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Drelów. 28-latek usłyszał już zarzuty. Będzie odpowiadał zarówno za pobicie jak też uszkodzenie samochodu jednego z pokrzywdzonych. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi ustalili personalia pozostałych uczestników zdarzenia, którzy zdążyli odjechać przed przybyciem patrolu. Są to trzej mieszkańcy gminy Drelów w wieku 19-41 lat. Po przedstawieniu zarzutów wszyscy przyznali się do winy. Nie potrafili w żaden sposób wyjaśnić swojego zachowania. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Pobicie zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (22 maja 2020 13:10:19) mam gwint zjechany dajcie namiar na te panienki , zjade im gwint autor: czesio
    logo male