YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Będą zachęcać do pracy w Niemczech

10 lipca 2013 09:41:53 | autor: Red.
13 lipca na spotkaniach w Międzyrzecu i Drelowie doradcy firmy Private Care 24 będą zachęcać do podjęcia legalnej pracy w Niemczech i Szwajcarii.

Spotkania organizuje radny powiatowy Marcin Duszek w ramach akcji „Aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu”. Odbędą się 13 lipca w Gminnym Centrum Kultury w Drelowie (godz. 10) i sali konferencyjnej Urzędu Miasta (godz. 12).

Wywodząca się ze Szwajcarii agencja rekrutacyjna Private Care 24 poszukuje osób zainteresowanych pracą jako opiekun lub opiekunka osób starszych. Firma oferuje wynagrodzenie, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Od kandydatów oczekuje komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Firma gwarantuje legalną i pewną pracę. Osoby zainteresowane zapraszamy na spotkania informacyjne. Dobrze zabrać ze sobą CV.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (14 lipca 2013 09:05:29) Barani łbie - ten niemiecki emeryt ma o niebo więcej kultury, taktu i inteligenci od naszych patriotów z ciemnogrodu. autor: Helmut
    (10 lipca 2013 21:47:01) Ogłoszenie Emerytowany oficer SS zatrudni do pomocy kogoś z Polski. Dlaczego akurat z Polski? Bo mu się dobrze kojarzy z lata 1939-1944. autor: Hans
    logo male