Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-0.6°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Będzie debata kandydatów na burmistrza?

28 października 2014 16:03 | autor: redakcja
W piątek w Urzędzie Miasta zjawił się Cezary Jurkowski, aby wręczyć burmistrzowi zaproszenie do udziału w debacie wyborczej.

Czy dojdzie do konfrontacji Artura Grzyba, Zbigniewa Kota i Cezarego Jurkowskiego w wyborczej debacie? Jest na to szansa.

Z propozycją zorganizowania wyborczej debaty wystąpił w miniony piątek Cezary Jurkowski. Na ulicy Pocztowej przed Urzędem Miasta pojawił się z grupą kandydatów na radnych. Kilkanaście minut rozmawiał z dziennikarzami.

- Dobrze byłoby zorganizować merytoryczne spotkanie z dyskusją na temat przyszłości Międzyrzeca, jego rozwoju. Z takiego spotkania na pewno coś pozostanie, jakieś pomysły. Ten który wygra wybory na burmistrza będzie miał szansę ich realizacji – mówił Jurkowski.

W sekretariacie burmistrza pozostawił pismo z zaproszeniem do udziału w wyborczej debacie.

Odpowiedź Artura Grzyba otrzymaliśmy we wtorek. Burmistrz podziękował za zaproszenie i zaproponował spotkanie przedstawicieli komitetów wyborczych, na którym zostałyby ustalone zasady na jakich miałaby się odbyć debata.

- Kiedy nasi przedstawiciele omówią i ustalą sposób przeprowadzenia debaty, będziemy mogli spotkać się wszyscy na merytorycznej dyskusji dotyczącej przyszłości naszego miasta – stwierdził burmistrz.

Propozycją nieco zaskoczony był Zbigniew Kot. - Rozważałem możliwość zorganizowania debaty, ale przed drugą turą wyborów – stwierdził.

Dodał jednak, że propozycja jest godna rozważenia. Najtrudniejsze jego zdaniem będzie znalezienie dogodnego terminu.

- Pracuję, a do tego jestem zaangażowany w kampanię wyborczą, także do Sejmiku Wojewódzkiego oraz do Rady Powiatu. Mam zaplanowanych bardzo dużo spotkań z mieszkańcami – wyjaśnił.

Cezary Jurkowski jest zadowolony z reakcji na jego propozycję.

- Przedstawiciele komitetów wyborczych powinni spotkać się jak najszybciej, aby ustalić szczegóły – stwierdził. - Z mojej strony jest tylko jeden wstępny warunek. Chcę bezpośredniego przekazu, a więc debaty z udziałem publiczności czyli mieszkańców Międzyrzeca - dodał.

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (16 listopada 2014 20:53)
  Na zdjęciu Jurkowski jest pozbawiony dłoni. Czy to coś ma symbolizować ? I kto kryje się za Kulikiem ? I dlaczego nie ma z nimi Korszniewicza ?
  autor: gość

  (15 listopada 2014 13:36)
  Do autora Międzyrzczanin
  Zmiana burmistrza na nowego w moim przekonaniu nic nie zmieni - wywoła tylko niepotrzebny zastój w pracach, bo przecież najpierw po starym trzeba posprzątać, wdrożyć się w ten urzędowy system, etc. Uważam, że trzeba tylko Panu Arturowi zapewnić odpowiednich radnych i sprawa będzie załatwiona. Ja na obecnym Włodarzu psów wieszać nie będę, bo zdaję sobie sprawę, że On sam decyzji nie podejmuje - przecież za wszystkie inwestycje w mieście odpowiada sztab ludzi - mylę się ?
  autor: Pi

  (14 listopada 2014 20:51)
  Wybory
  Na początek zacytuję autora Pi "Chodzi mi o takich radnych, którzy nie piją z burmistrzem wódki a będą skrupulatnie przyglądać się jego działaniom." Może wystarczy dwie kadencje ?. Chyba czas na zmiany, w państwie i u nas. Trzeba wybrać Pana JurkowskiegoDMF
  autor: Międzyrzczanin

  (14 listopada 2014 18:08)
  Górka, galeria handlowa i nowa Biedronka. 8 lat rządów Grzyba pełne jest jak widać sukcesów.
  autor: gość

  (14 listopada 2014 17:16)
  Wybory
  Kurde, tak czytam i czytam te Wasze komentarze i nie wiem na kogo już głosować. Nie wiem czy dobrym pomysłem będzie zastępowanie obecnego burmistrza, przez ostatnią kadencję chłop coś w sumie zrobił. Mam jedynie żal za promocję miasta. Tak super położone miasto nie przyciąga w ogóle inwestorów, no i ta górka na jedynie... Nie wiem też czy bardziej nie skupić się na wyborze radnych - przecież od nich też dużo zależy. Chodzi mi o takich radnych, którzy nie piją z burmistrzem wódki a będą skrupulatnie przyglądać się jego działaniom. Generalnie sądzę, że problem leży właśnie po stronie radnych.
  autor: Pi

  (14 listopada 2014 14:18)
  Tak jest to ten sam pan dyrektor który placówkę WORDu otworzył w Łukowie a mógł w Międzyrzecu
  autor: gość

  (14 listopada 2014 14:14)
  Do wyborcy
  Zbigniew Zenon Kot? Ten sam który przez cztery lata rządził w radzie powiatu razem z PSL? Zbigniew Zenon Kot? Ten sam który jako dyrektor bialskiego WORD duża inwestycję rozpoczął w Żerocinie zamiast w Międzyrzecu? Zbigniew Zenon Kot? Ten sam, który jest członkiem Platformy Obywatelskiej, która cztery ostatnie lata była w koalicji z burmistrzem Arturem Janem Grzybem?
  autor: gość

  (14 listopada 2014 14:09)
  gdyby na moje spotkanie przyszedł jakis łysy przydupas burmistrza Grzyba to tez bym na jego pytania nie odpowiadał.
  autor: gość

  (14 listopada 2014 13:37)
  olewka
  Co do Jurkowskiego zgadzam się ten pan ignorował na spotkaniach wyborczych pytania niekoniecznie jego sympatyków.Natomiast bardzo chętnie odpowiadał pytającym z jego otoczenia lub osobom powiązanym z Ks. Kazimierzem.Przykład-ostatnie spotkanie w Mrowisku.
  autor: gość

  (14 listopada 2014 11:55)
  Jasna sprawa
  Jeżeli ktoś rządzi 8 lat i w tym czasie miasto pod względem nowych miejsc pracy, nowych inwestycji cały czas jest na poziomie 0 - takiemu gospodarzowi dziękujemy. Bo kto będzie jeździł na stoku jeżeli ludzie wyjeżdżają z miasta widząc tylko układ i brak perspektyw. Pan Jurkowski podczas spotkanie z wyborcami nie umie nawet opowiedzieć dobrze o swoim programie nie mówiąc już o odpowiadaniu na pytania...można by było się lepiej przygotować... Jedyny słuszny wybór ZBIGNIEW KOT !! - jako jedyny ma pomysł na nasze miasto i zna swój program wyborczy.
  autor: wyborca

  (13 listopada 2014 22:45)
  Do Stracone szanse!
  SŁUSZNIE, popieram to zdanie - tylko jedyna okazja przed nami na zmiany tego co się dzieje - jaka? odpowiedź jest prosta, partie będą cały czas te same i nic tego nie zmieni więc głosować należy na ludzi którzy nie są numerem jeden na danej liście tylko na tych "świerzych" niżej - może "nowa krew " coś zmieni!!!
  autor: XXX

  (13 listopada 2014 21:57)
  co za rożnica
  a jaka to różnica,Pies czyli kot czy grzyb...........
  autor: woj

  (13 listopada 2014 20:02)
  Stracone szanse!
  Niestety szanse naszego miasta zostały już dawno pogrzebane poprzez to, że nie zostaliśmy powiatem. Dzięki posłom, którzy dalej są posłami. Teraz mamy za mały potencjał na przyciągnięcie inwestorów. Gdzie to niby mieliby zainwestować i zbudować jakiś zakład. Fizycznie nie ma w mieście miejsca. Jedyną szansą jest zbudowanie A2 i S19 (odległa przyszłość) i dogadanie się z gminą w temacie przygotowania odpowiedniego terenu. Jednak patrząc na naszych polityków - posłów i lokalnych, pozostanie to raczej w sferze fantazji.
  autor: gość

  (13 listopada 2014 19:23)
  zenada
  Szczerze to nie ma godnych kandydatów na burmistrza, Kot by sie nadawal ale jego zainteresowanie tymi wyborami jest znikome, dwoch innych to klapa po calosci. Obecny wlodarz, który dopiero zaczął coś w mieście robić bo poczuł wybory, a zeszłe lata stagnacja, nie liczac inwestycji, które byly bez sensu.. Co do trzeciego to tylko słyszałem ale jednogłośnie od wszystkich co mi mówili, ze to zły człowiek. Za kilka lat nie będzie tu młodych ludzi, zrobi się jeszcze większa dziura niż jest. Wszyscy uciekną bo nie ma przyszłości. Gdzie jest praca? Gdzie jest możliwość kształcenia/ zdobywania kwalifikacji? NIE MA. Miasto nastawione na turystykę gdzie nie ma turystów i nie będzie bo to nie mazury. Ba nawet nie okuninka. Na cholerę komu turystyka skoro z tego nie da się utrzymać mieszkańców, a oni są najważniejsi. Kolejne pięniądze pójdą na halę sportową czy inny obiekt sportowy. Zamiast ściągać inwestorów i tworzyć miejsca pracy.
  autor: s

  (13 listopada 2014 18:06)
  Jaka ekipa, taki kandydat. Łukomski - cieć na Pl. Jana Pawła II, Kulik - nowobogacki, Jung - z nikim się nie dogadał w radzie, Kiryluk - farbowaniec z SLD, Idzikowski - tytan intelektu.
  autor: gosc

  (13 listopada 2014 15:14)
  Do czego to podobne żeby za tych 3 Panów debatować musieli internauci !!!!!!!! wstyd
  autor: gość

  (13 listopada 2014 12:54)
  A ja i tak
  Plujcie, plujcie PSLki, a ja i tak zagłosuję na Jurkowskiego :D
  autor: wyborca

  (13 listopada 2014 11:52)
  jurkowski=porażka
  Będzie debata pomiędzy Jurkowski a Żmijanem o tym dlaczego pan Jurkowski tak sromotnie przegrał te wybory !!!
  autor: gość

  (13 listopada 2014 11:45)
  Będzie debata kandydatów na burmistrza?
  A ja i tak głosuję na Jurkowskiego. Zdecydowanie wole jego niż Grzyba czy Kota!
  autor: ANTYGRZYB

  (13 listopada 2014 07:07)
  A może...
  Czy to prawda, że Pan Andrzejek tak wściekle i zajadle kąsający Pana Jurkowskiego swoimi bzdurnymi oskarżeniami zwyczajnie liczy na kolejny order i profity z PSL? Słyszałem, że ma już kilka takich na swoim koncie.
  autor: heh

  (12 listopada 2014 23:12)
  wystarczy wpisać imię i nazwisko kandydata i wygooglują się wielce interesujące artykuły, polecam zwłaszcza te o karierze na szczeblu wojewódzkim w lublinie
  autor: ikarus

  (12 listopada 2014 22:35)
  Wielu pisze "debata"ja używam de bata do poganiania konia.
  autor: gość

  (12 listopada 2014 22:21)
  Odnośnie wpisu "pan M"podajcie jakieś bliższe dane,może inicjały,opis wyglądu bo bym chciał wiedzieć co to za koleś.
  autor: gość

  (12 listopada 2014 21:49)
  Nie będzie!
  Kandydaci są tacy ciency, że nawet burmistrza do debaty zmusić nie potrafili. A w niej urzędujący mógł tylko stracić.
  autor: gość

  (12 listopada 2014 20:58)
  Spoko, spoko, ale co z debatą? Coś cicho może będzie po 16 listopada? :)
  autor: gość

  (12 listopada 2014 20:32)
  Do ciekawe
  Akurat to, że Pan Jurkowski nie jest członkiem nie oznacza, że nie jest członkiem. Oczywiście, że jest przefarbowany, bo inaczej nie dostałby roboty jako dyr. inspekcji w Lublinie a po aferze w Warszawie.
  autor: gość

  (12 listopada 2014 17:32)
  Pan M
  Prosimy się nie krępować. Taki Pan odważny, a kryje się jako anonim. Może przedstawi się nam Pan z imienia i nazwiska, aby cały Międzyrzec wiedział, jaka z Pana KANALIA? Prześladujesz Pan swojego byłego pracodawcę od chyba z 10 lat. Jakim jest Pan człowiekiem wiedzą wszyscy pracownicy G&J i szwalni. Zamiast po rękach całować Pana Jurkowskiego za życzliwość i wyciągniętą do Pana dłoń w trudnej chwili życiowej, widzimy kolejne, od lat te same ataki i oskarżenia. A to Pan znasz? VIII. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. i jeszcze jedno IX. Nie pożądaj żony bliźniego swego. na razie na ten temat nie będę mówił więcej, ale myślę, że wie Pan o czym mówimy
  autor: Do Pana A.M.

  (12 listopada 2014 16:41)
  jurkowski strzelał do ludzi ???
  Na forum Dziennika Wschodniego trwa debata dotycząca strzałów oddanych w kierunku pracownika prawdopodobnie przez pana Jurkowskiego byłej firmy G&J której pan Jurkowski był współwłaścicielem
  autor: gość

  (12 listopada 2014 12:45)
  Gdzie dowody?
  Skąd ma Pan "gość" informacje o tym, że Pan Jurkowski był członkiem PO? Proszę tylko znowu nie pisać, że z internetu i zasłaniać się kłamstwami prasy brukowej. Kiedy raz się powtarza kłamstwa innych to można to jeszcze uznać za błąd niewiedzy, ale kiedy się robi to notorycznie to już mamy zamierzone działanie. Z tego co mi wiadomo Pan Jurkowski nigdy nie był członkiem PO, a jak się poczyta o tym jak został przez koalicję PO-PSL potraktowany, niemal zaszczuty to chyba tylko prawdziwy obłudnik mógłby mu przypisywać przynależność do tych ludzi.
  autor: ciekawe

  (12 listopada 2014 12:39)
  czy kupilibyście od tego gościa używany motocykl?
  autor: gruby

  (12 listopada 2014 10:05)
  POfarbowany Pis
  Cezary Jurkowski jest farbowanym lisem ale skutecznie się kamufluje nie informując mieszkańców naszego miasta o tym iż był członkiem Platformy Obywatelskiej.Przyczyny takiego postępowania są zrozumiałe bo nie wyobrażam sobie aby sympatycy Prawa i Sprawiedliwości zagłosowali na człowieka który przynależał do tej znienawidzonej przez Polaków partii politycznej.Panie Jurkowski niech pan oznajmi publicznie czy taki styl rządzenia jaki uprawia bliska panu P.O czyli kumoterstwo nadużywanie władzy złodziejstwo w białych rękawiczkach odpowiada panu?
  autor: gość

  (11 listopada 2014 04:35)
  haha
  "(31 października 2014 14:37:52) Grzyb jest dobrze sytuowany i wykształcony, a tego tutejsze społeczeństwo nie lubi. Tutaj z otwartymi ramionami przyjmuje się przyjezdnych, a swoich trzeba zniszczyć. To taki lokalny - międzyrzecki patriotyzm." Co ma usytuowanie do rozwoju miasta?, w tym wszystkim, to chyba zadowolenie mieszkańców się liczy najbardziej (miejsca pracy - nie za 7,50 za godzinę w liderze, tylko płatne bardziej godnie - ogłoszenie ze strony miasta zniknęło jakby co; oferta kulturalna - a nie bezsensowne kino za rogiem - haha, za rogiem, to dwa piwa można wypić niż iść na stary film za 5 złocisz; oferta edukacyjna dla młodzieży, która jeszcze stąd nie wyjechała na studia - gdzie są obiecane po Lesiuku zajęcia rozwojowe dla młodzieży; bezpieczeństwo; relacje społeczne i wspieranie WSZELKICH (a nie wybranych) inicjatyw społecznych - chyba, że się mylę. W dzisiejszych czasach często myli się ludzi, którzy posiadają wykształcenie, a są wykształceni - tu należy zawsze doprecyzowywać. Nie znam sytuacji, w której ktoś w naszej małej ojczyźnie przyjmował przyjezdnych i coś więcej dla rozwoju ekonomicznego tego miasta z wizyt tych zostało (masa miast partnerskich, Chińczycy podziwiający międzyrzecką kaczkę i z sedaru, uniwersytet gastronomiczny) - chyba. Swoich trzeba zniszczyć - nikt nikogo nie niszczy, niszczy się tylko wtedy jak się wspołpracować nie umie. Międzyrzecki patriotyzm? Nie znam definicji... proszę wytłumacz
  autor: ale się uśmiałem

  (6 listopada 2014 14:45)
  debata
  Dlaczego nie było Jurkowskiego na debacie o bezpieczeństwie w naszym mieście ? Przecież był na niej Grzyb i wtedy to można było rozpocząć debatę przedwyborczą. Poza tym byli tam sami swoi ( chodzi mi o Jurkowskiego ), tzn Policja i Straż Miejska, czyli kumple po fachu.
  autor: gość

  (3 listopada 2014 22:07)
  ?
  czy ci państwo na zdjęciu to z inspekcii drogowej?
  autor: igor

  (2 listopada 2014 19:10)
  Na zdjęciu widzę samych twardych i niezłomnych w swoich poglądach ludzi,to ma być zaplecze nowego burmistrza.Jeden pan niegdyś zagorzały komunista,ciekawi mnie tylko ten zrobiony na Zbyszka Cybulskiego, kto to taki?
  autor: gość

  (31 października 2014 14:43)
  Artur, a gdzie się podziała informacja o tych dwustu miejscach pracy z twojego fanpejdża na fejsie? kto ją zdjął i dlaczego. Normalnie nie wierzę że zniknęła z powodu komentarzy internautów. I co z tego że ktoś ci napisał żebyś poszedł popracować nie za 12 tysi tylko za 1200 /w porywach/ w liderze. Trzeba było to olać. Osiem lat olewałeś to i teraz trzeba było olać.
  autor: gość

  (31 października 2014 14:37)
  Grzyb jest dobrze sytuowany i wykształcony, a tego tutejsze społeczeństwo nie lubi. Tutaj z otwartymi ramionami przyjmuje się przyjezdnych, a swoich trzeba zniszczyć. To taki lokalny - międzyrzecki patriotyzm.
  autor: gość

  (31 października 2014 12:21)
  Artur, ty naprawdę jesteś słaby. Ledwo jakiś wpis dokonany w dniu wczorajszym o twojej stronie wyborczej zamieszczonej na stronie internetowej Urzędu Miasta Międzyrzec Podlaski ( prowadzonej za Nasze pieniądze ), a dzisiaj już jej nie ma. Ja myślałem żeś Ty twardziel! Pomyliłem się. Nadszedł czas na zmiany!!!
  autor: gość

  (31 października 2014 09:19)
  BBQ opieral sie na materialach zdobytych z internetowej prasy wiec to nie sa jego oszczerstwa wystarczy aby zamiescil link do tego artykulu i nic mu nikt zrobic nie moze... a jesli chodzi o przegrana sprawe sadowa to jesli taka byla i wygral ja Pan J. to autorzy po przegranej powinni usunac ten artykul i napisac sprostowanie, takze ja bym sie nie przejmowal grozbami ze strony jakiegos cwaniaczka
  autor: gość

  (31 października 2014 07:56)
  plakat
  Art. 63a. § 1 kodeks wykroczen. Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ....problem w tym, że to SM musi gościa na gorącym uczynku złapać.
  autor: skuter

  (31 października 2014 00:44)
  Debata
  Panie Adminie mogę poprosić by przy nazwie autora wyświetlał się adres IP ? To chwila roboty, a będziemy wszyscy widzieć tego jednego użytkownika, który rozkręca imprezę :). Jedno dodatkowe pole w bazie :)
  autor: P

  (30 października 2014 23:23)
  Nawet debata nie pomoże Jurkowskiemu
  Ta debata to chyba przerost formy nad treścią komuś się marzy wielkie szoł ale kto to będzie oglądał??? A gazety itak napiszą to co będzie atrakcyjne dla czytelnika.
  autor: ggg

  (30 października 2014 23:14)
  ten co prawdy się nie boi
  Jak się Pan Prawdy nie boi to gdzie pańskie imię i nazwisko w rubryce "autor"? Zresztą dopatrzeć się w pańskich wypocinach Prawdy jest strasznie trudno. Niech Pan zapozna się z terminem "Zniesławienie" i co za taki czyn na forum publicznym grozi, jakie mogą być z tej okazji wyciągnięte konsekwencje i proszę tu nie pisać głupot o jakimś wyrażaniu własnej opinii. Doprawdy śmieszna linia obrony, powielać kłamstwa twierdząc, że wyraża się tylko swoją opinię. Kończąc pragnę ze smutkiem przyjąć Pańską wyjątkowo złą opinię o naszej Policji. Nie sądzę aby kogoś miano tam wyśmiewać, to naprawdę sympatyczni ludzie i pomagają zawsze jeśli ktoś jest poszkodowany.
  autor: ale odwaga

  (30 października 2014 22:38)
  Do gość. Kot na drzewie to chyba normalne. Może jakiś pies zagonił, jak coś wzywaj straż pożarną.
  autor: gość

  (30 października 2014 21:38)
  Czy ktoś może napisać jak to jest z wieszaniem plakatów wyborczych na drzewach,czy można to robić czy nie,bo jak nie to dlaczego plakaty pana Kota wiszą na ulicy Okólnej i Zadwornej.
  autor: gość

  (30 października 2014 19:58)
  Miasto miłości
  Igrzysk i chleba. Woła międzyrzecki lud. Oj żal mi Was Międzyrzeczanie. Wy się pozabijacie, a nieliczna garstka będzie przez najbliższych kilka lat przy korycie. Czy to jest powód, aby tak kultywować nienawiść.
  autor: gość

  (30 października 2014 19:50)
  do gościa straszącego BBQ
  Po primo - Pan o którym mowa startując w wyborach wiedział, że będą pisać o wszystkim, nawet o jego przeszłości. Po secundo - w tym wpisie nie ma nic obraźliwego, szantażu, gróźb, ani innych, ktoś wyraził swoją opinię. Po tertio - grupo prawników od straszenia ludzi sądem, poczytajcie przepisy, bo chyba nie do końca wiecie o czym piszecie, mało tego zastraszacie i piszecie nieprawdę,a za groźby faktycznie można być sądzonym. IP nie dostaniesz od operatora od tak, bo tak ma być. Wystąpić może o to prokuratura, ale uwierzcie mi...w takiej sprawie jak ta nawet palcem nie kiwną. Idźcie z tym na Policję, gwarantuje że Was wyśmieją. Także tyle dobrego, miłego dnia.
  autor: ten co prawdy się nie boi

  (30 października 2014 18:51)
  b
  I tak Grzyb wygra !!
  autor: xxx

  (30 października 2014 15:32)
  do BBQ
  Anonimowe przeprosiny? Jakiś żart….Podpisz się , jeśli wiesz co to honor. Pewnie już i tak wiadomo kim jesteś….Co do kandydatów, to faktycznie debata powinna się odbyć. Wprowadzenie ludzi w błąd co do pracy ,ogłaszanej na mszach w kościele, to też wielkie nieporozumienie czy celowe działanie? Po tygodniu pracy w zakładzie ciastkarskim won bez słowa dlaczego. Może burmistrz da też sprostowanie i uderzy się w pierś? I na koniec- po graficznej zmianie strony internetowej naszego miasta , nie mogę odszukać terminów i porządku sesji rady miasta- wie ktoś gdzie to jest?
  autor: kurdeszka

  (30 października 2014 14:42)
  Przepraszam za wczorajszy komentarz.
  Wczorajszy komentarz oparłem o materiały przeczytane w internecie np. z "prasy brukowej".Komentarz napisałem pod wpływem emocji.Nie wiedziałem, że są to nieprawdziwe informacje.Wynika z tego, że zostałem wprowadzony w błąd.Nie chciałem swoim komentarzem nikogo obrazić, ani wyborców , ani w szczególności Pana Jurkowskiego.Jeśli tak się stało, to jest mi bardzo przykro.Chcę wszystkich serdecznie przeprosić za moje zachowanie i odwołuję wszystko , co wczoraj napisałem.Jeszcze raz bardzo przepraszam Pana Jurkowskiego i wszystkich, którzy przeczytali mój wczorajszy komentarz!!!
  autor: BBQ

  (30 października 2014 13:34)
  a pisowcy tylko straszą,
  bo nic innego nie potrtafią
  autor: gość

  (30 października 2014 11:23)
  urlop
  Zbyszek poświęci dla udziału w debacie nie tylko urlop wypoczynkowy ale jak zajdzie potrzeba to może również wziąć bezpłatny.Jestem o tym przekonany (jego wyborca ).
  autor: gość

  (30 października 2014 11:06)
  Będzie debata kandydatów na burmistrza?
  Do BBQ w swoim wczorajszym wpisie z godz. 13.57 dotyczącym Pana Jurkowskiego podajesz nieprawdziwe informacje, naruszając w ten sposób dobra osobiste Pana Jurkowskiego i wprowadzasz w błąd wyborców. Prawda jest taka, że Pan Jurkowski został oczyszczony ze wszystkich zarzutów. A z tego co mi wiadomo, poczyniono już odpowiednie kroki prawne w celu ustalenia przez Policję twojego IP u operatora Neostrady i ewentualne skierowanie sprawy na drogę sądową.
  autor: Wyborca

  (30 października 2014 09:51)
  urlop
  Panie Kot, na czas kampanii wyborczej należałoby wziąźć urlop wypoczynkowy Hę ?
  autor: janosik

  (30 października 2014 09:45)
  wybory
  zapowiada się ostro…. Dodam od siebie: Jeżeli robi to nieodpłatnie, to takie działanie można podciągnąć pod przekroczenie uprawnień. Czym można nazwać wykorzystanie minia publicznego (strona) w celach prywatnych. na marginesie dodam że wynajęcie takiego banera to od 500-3000 zł. Oczywiście prokurator umorzy ze względu na niską społeczną szkodliwość czynu ...
  autor: skuter

  (30 października 2014 09:09)
  spacerując po stronie internetowej miasta, prowadzona za nasze publiczne pieniądze, dostrzegłem w polecanych stronach na pierwszym miejscu stronę osobistą, indywidualną Burmistrza Miasta p. Artura Grzyba, tym samym wizerunkiem który widziałem na materiale wyborczym a od wczoraj na banerze u p. Jasiuków. czy to jest zgodne z z przepisami. Może warto, aby pełnomocnicy komitetów wyborczych p. Jurkowskiego i p. Kota zawiadomili komisarza wyborczego.
  autor: gość

  (29 października 2014 23:24)
  Ja myślę,że debaty nie będzie bo burmistrz,choć się zgadza,jednak to tylko gra pozorowana.Może być niebezpiecznie,więc po co się narażać.Na dodatek przed mieszkańcami(co prawda inna forma jak z udziałem publiczności jest bez sensu)Którzy mogą dużo krzyczeć i wybuchać salwami śmiechu,a tego żaden władca nie zniesie.
  autor: gość

  (29 października 2014 21:31)
  Dziękujemy
  My wyborcy dziękujemy Panu kandydatowi Kotowi i jego politycznym przyjaciołom z PO, na czele z Panem posłem, za to, że dalej będziemy odcięci od cywilizacji: http://bip.kprm.gov.pl/kpr/form/r1628,Projekt-uchwaly-Rady-Ministrow-w-sprawie-ustanowienia-programu-wieloletniego-pod.html
  autor: gość

  (29 października 2014 19:37)
  Czy dojdzie do konfrontacji Artura Grzyba, Zbigniewa Kota i Cezarego Jurkowskiego w wyborczej debaci
  Grzyb pomimo tego, że od ośmiu lat pracuje w samorządzie wciąż nie wiele o nim wie i nie wiele się na nim zna!
  autor: Wyborca - obserwator

  (29 października 2014 19:32)
  Pan M
  Kiedy czytam te posty atakujące Pana Jurkowskiego to tak jakbym słyszał Pana M, który to łazi gdzie popadnie i opowiada te same bzdury o swoim byłym pracodawcy. Jaki to zawistny i zepsuty człowiek, wiedzą wszyscy, którzy mieli z nim okazję pracować. Dziwię się Panu Grzybowi, że otacza się takimi ludźmi.
  autor: znowu

  (29 października 2014 19:14)
  O czym może debatować Grzyb z Jurkowskim? Grzyb posiada wieloletnie doświadczenie, a Jurkowski jakie ma doświadczenie na polu samorządowym ? No chyba, że Jurkowski będzie opowiadał o fotoradarach. Bo ja nie wiem na czym ten człowiek więcej się zna. A odnośnie rozwoju przedsiębiorstw w Międzyrzecu Podlaskim, to zrobi tyle samo co ze swoim przedsiębiorstwem. Wszyscy wiemy, że zlikwidował, aby pójść na posadkę w ITD. Jest jeszcze inna opcja. Urząd Miasta w M-cu stanie się obiektem zainteresowań mediów, tak jak ITD Lublinie.
  autor: gość

  (29 października 2014 14:57)
  proponuję debatę na stoku :) największej porażce obecnego burmistrza. Dalej nasze miasto ma tak się rozwijać?
  autor: mcp

  (29 października 2014 14:16)
  BBQ
  Byli już tacy co musieli odszczekać takie teksty pod adresem Jurkowskiego. przede wszystkim zielone ludziki z wiadomo jakiej partii. Sąd Jurkowskiego od tych wszystkich zarzutów uniewinnił. I w wyroku widnieje że Jurkowski działał w interesie społecznym. Poza tym nie wyrzucono go z pracy tylko przeniesiono do centrali w Warszawie. radzę więc uważać bo za takie wpisy jak poniżej sprawa w sądzie murowana. I jej rezultat wiadomy.
  autor: gość

  (29 października 2014 13:57)
  Do Debata i już
  Sumienny i szlachetny człowiek, wrażliwy na krzywdę ludzką? Chyba żartujesz?Ludzie mają jednak krótką pamieć. W 2011 r. Jurkowski był w miejscowym ITD i reprezentował barwy Platformy Obywatelskiej. Wyleciał z hukiem za wykorzystywanie samochodu służbowego do celów prywatnych, mobbing w stosunku do podwładnych itp. Jako współwłaściciel hurtowni napsuł wiele krwi pracownikom .Nie wierzycie, to poszperajcie w internecie.
  autor: BBQ

  (29 października 2014 12:51)
  podły typ
  A to ciekawe bo pracownicy fizyczni hurtowni i sklepu w firmie Gomółka & Jurkowski mają odmienne bardzo złe zdanie o panu Jurkowskim szczególnie za jego arogancje i chamstwo w stosunku do nich
  autor: gość

  (29 października 2014 09:50)
  Debata i już
  Pan Jurkowski to bardzo sumienny, szlachetny człowiek, przed laty miałam okazję współpracować z nim, pamiętam go jako osobę wrażliwą na krzywdę ludzką, wie jak w kłopotliwych sytuacjach zaradzić i nie zostawia człowieka bez pomocy.
  autor: mała pani

  (29 października 2014 09:21)
  kto ty
  kto to jest ten jurkowski
  autor: m.c

  (29 października 2014 09:11)
  A po lewej człowiek o nie do końca jasnej reputacji. Ponoć prowadzi kampanie, ale nikt go więcej niż raz nie zatrudnił.
  autor: gość

  (29 października 2014 08:07)
  debata
  Dobry ruch. Pan Kot jak nie ma czasu dla Międzyrzeczan, to niech sobie daruje... i się nie ośmiesza.
  autor: skuter

  (29 października 2014 03:34)
  Debata z udziałem mieszkańców to rewelacyjny pomysł. To dobra szansa poznać wizje miasta poszczególnych kandydatów na żywo w konfrontacji, a nie tylko z ulotek. Dziwi tylko reakcja P. Kota, to zaskoczenie czym ? I to tłumaczenie brakiem czasu przecież pozostali też pracują i prowadzą kampanię
  autor: gość

  (28 października 2014 23:07)
  Za
  jestem za! z chęcią pójdę!
  autor: anonim

  (28 października 2014 17:48)
  Jurkowski
  Propozycja debaty Jurkowskiego godna uznania. Tak powinno być.
  autor: Gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny