YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Bezpłatna mammografia w Międzyrzecu

5 października 2011 14:19:54
Dobra informacja dla pań w wieku 50-69 lat. 12 października będzie można bezpłatnie zbadać piersi. By je wykonać, trzeba spełnić kilka warunków.

Badania mogą przeprowadzać kobiety, które w ciągu ostatnich dwóch lat ich nie wykonywały, lub które są skierowane do powtórnych badań po upływie 12 miesięcy. Na badania należy zgłaszać się z dowodem osobistym i wynikiem (zdjęcia i opis) ostatniego badania. Przedtem, by uniknąć kolejki trzeba zarejestrować się telefonicznie. Można to zrobić od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 pod nr tel. 61 844 27 27. Zbadać się mogą mieszkanki zarówno miasta jak i gminy Międzyrzec Podlaski. Badania zostaną przeprowadzone w środę, 12 października w specjalnym ambulansie medycznym, w Przychodni Lekarskiej przy ul. Wiejskiej 13 w Międzyrzecu Podlaskim w godz. 9-12:45 i 14-18.

Panie powyżej 35 roku życia, nie spełniające badań kryteriów bezpłatnych zapłacą za badania 80 zł. Powinny mieć także skierowanie od lekarza rodzinnego lub specjalisty (ginekolog, onkolog).

 
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male