Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
0°C
Kontakt
gmina Drelów

Bezpłatne szkolenie online dla dzieci i młodzieży "Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych" w GCK w Drelowie - zaproszenie

1 października 2021 22:15 | autor: Anna Ostapiuk

Gminne Centrum Kultury w Drelowie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu online, podczas którego można zdobyć niezbędną wiedzę o narzędziach do obróbki graficznej i zasadach projektowania wizualnego.

W szkoleniu online, które zostanie przeprowadzone za pośrednictwem platform Teams i ZOOM, mogą uczestniczyć dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat.
Podczas spotkania zostaną omówione możliwości pozyskiwania grafik i zdjęć oraz wykorzystania ich w różnych projektach. Uczestnicy poznają narzędzia do obróbki graficznej i tworzenia projektów, a także zdobędą umiejętności związane z zasadami projektowania wizualnego. Omówione zostaną prawa autorskie, jakie przysługują projektantowi oraz praca z licencją Creative Commons. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający kompetencje zdobyte podczas szkolenia, który może wzbogacić przyszłe CV.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc warto jak najszybciej zgłosić się poprzez:
- profil społecznościowy FB Gminnego Centrum Kultury w Drelowie
- e-mail: gck.drelow@gmail.com
- rozmowę telefoniczna na numer 509 639 397

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu "Sieć na kulturę".

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny