YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Bezpłatne zajęcia terapeutyczne - zaproszenie

12 stycznia 2020 19:36:06 | autor: Anna Ostapiuk
Centrum Diagnozy Terapii i Rozwoju Q-Słońcu rozpoczyna realizację projektu fundacji BGK "Na dobry początek, rozwijamy się", w którym wezmą udział dzieci z miasta i gminy Międzyrzec Podlaski wymagające zajęć terapeutycznych. Sprawdź, kto może skorzystać z programu.

Do bezpłatnego udziału w projekcie "Na dobry początek, rozwijamy się", realizowanym przez Centrum Diagnozy Terapii i Rozwoju "Q-Słońcu" w Międzyrzecu Podlaskim, zaproszone są dzieci z miasta i gminy Międzyrzec, które potrzebują wsparcia: logopedy, pedagoga, terapeuty SI lub pomocy w poprawnym zachowaniu.

Można zgłosić dziecko wymagające zajęć terapeutycznych, w przedziale wiekowym 5-9 lat, mieszkające i uczące się (uczęszczające do przedszkola lub szkoły) na terenie gminy i miasta Międzyrzec Podlaski. W trakcie realizacji grantu na wsparcie Centrum będą mogli liczyć również rodzice uczestników. Warunkiem koniecznym do zajęć logopedycznych, pedagogicznych i integracji sensorycznej jest aktualna diagnoza lub opinia. 

Liczba miejsc ograniczona, a w przypadku liczby zgłoszeń przewyższającej możliwości projektowe organizatorzy dokonają wyboru najbardziej potrzebujących dzieci. Zgłoszenia do udziału przyjmowane są pod nr tel. 882 713 711 lub poprzez wiadomość na fanpage Centrum Q-Słońcu.
 
Rozpoczęcie realizacji projektu już 1 lutego 2020 r.
 

 
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male