YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

„Białe Łabędzie” na scenie MOK

24 lutego 2019 21:25:28 | autor: redakcja
W niedzielę 24 lutego na scenie MOK zaprezentowano spektakl "Białe Łabędzie", przygotowany przez Grupę Teatralną „Tu i Teraz”, działającą przy Gminnym Centrum Kultury w Drelowie. Aktorów po przedstawieniu żegnały gorące brawa.

Sztuka "Białe Łabędzie" w międzyrzeckim MOK (fot. Marek Wasiluk)

Grupa Teatralna „Tu i Teraz” zrzesza aktorów – amatorów, zarówno dorosłych jak i dzieci. Przygotowywane przez nich przedstawienia cieszą się dużą popularnością, nie tylko w Drelowie. "Białe Łabędzie" oglądali już mieszkańcy Wors i Dęblina. Spektakl opowiada o tragicznym zdarzeniu z życia codziennego, które może dotknąć w każdej chwili, każdego z nas. Jak sobie z tym poradzić? Jak pozostawić po sobie iskrę potrafiącą zmienić czyjeś życie? Na te pytania próbowali znaleźć odpowiedź drelowscy aktorzy.

Autorem scenariusza jest Zbigniew Steszuk. Obok niego w przedstawieniu wystąpili: Wiesława Zaremba, Andrzej i Beata Lewczuk, Aleksandra Lewczuk, Renata Kalinka–Marczuk, Kornelia Marczuk, Franciszek Jerzy Stefaniuk, Milena Jaroszewska, Janusz Jaroszewski, Jerzy Michaluk, Dorota Sawczuk, ks. Michał Bieńczyk, Helena Steszuk, Jakub Lewczuk, Marcjanna Marczuk i Radosław Struczyk.

Przedstawienie odbyło się dzięki współpracy Gminnego Centrum Kultury w Drelowie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.


Sztuka "Białe Łabędzie" w międzyrzeckim MOK


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (27 lutego 2019 21:14:22) no w kulturze to tak ciężko raczej autor: gość
    (25 lutego 2019 19:32:17) Szkoda, że w Moku nie ma takich sekcji, ale Międzyrzec nie może równać się z Drelowem autor: gość
    (25 lutego 2019 07:52:41) Do Dyrektora MOK Panie Dyrektorze bardzo prosimy o jeszcze jeden termin wystawienia tej sztuki w któryś weekend autor: ja
    logo male