YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Biegi pełne niespodzianek

15 czerwca 2021 19:17:50 | autor: redakcja
Czołganie w błocie, bieg w wodzie i skoki przez przeszkody, to jedynie część atrakcji przygotowanych dla dzieci przez organizatorów „Biegu na żywioł”, który odbył się 6 czerwca na międzyrzeckich jeziorkach.

Bieg na Żywioł z przeszkodami dla dzieci w Międzyrzecu Podlaskim (fot. Bartosz Jakubowicz)

Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie „Elementum” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dzieci w wieku 4-7 lat rywalizowały na mniej wymagającej trasie, dłuższą i bardziej wymagającą przygotowano dla uczestników w wieku 8-14 lat. Frekwencja dopisała. W obu biegach udział wzięło ponad 150 dzieci.

Na mecie czekały nagrody ufundowane przez firmę „Cud miód” oraz medale. Były również inne atrakcje. English Studio przygotowało gry i zabawy językowe, a strażacy z OSP Stołpno zaprezentowali symulator dachowania.

 


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (16 czerwca 2021 08:10:10) A nie pomyślałeś, że największą nagrodą jest samo pokonanie trasy, spędzenie czasu na świeżym powietrzu z rodzicami, zachęta do aktywności fizycznej, itd.? Ale czego ja oczekuję - myślenia?! Wychowuj dalej swoje dziecko dla nagród! autor: gość
    (15 czerwca 2021 22:20:06) Obserwator Nagrody nędzne. Wstyd. Na przyszłość nie polecam. Dzieci rozczarowane. autor: gość
    logo male