11.1°C

Bizon bezradny w starciu z Huraganem

1 listopada 2020 13:19 | autor: mw

W 15. kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej Bizon Jeleniec przegrał z Huraganem Międzyrzec 0:6.

Spotkanie rozegrano w Łukowie. Już w 7 minucie Huragan na prowadzenie wyprowadził Daniel Kleber, a w 27 minucie wynik podwyższył Paweł Radziszewski. Kolejne bramki padały po przerwie. Najpierw w 60 minucie Alan Olszewski skutecznie egzekwował rzut karny, a pięć minut później do siatki trafił Patryk Pakuła. W końcówce spotkania bramkarza gospodarzy pokonał jeszcze Kacper Chudowolski, a po nim po raz drugi na listę strzelców wpisał się Radziszewski.

Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę. W 62 minucie doszło do ostrej wymiany zdań między Jakubem Bulakiem i Sebastianem Czarneckim. Sędzia obu zawodnikom pokazał czerwoną kartkę. Huragan prawdopodobnie odwoła się od decyzji arbitra.

Zespół Damiana Panka ma 9 punktów przewagi nad drugim w tabeli Opolaninem. W najbliższą sobotę (7 listopada) nasi piłkarze zagrają na własnym stadionie z POM Iskra Piotrowice.

Bizon Jeleniec – Huragan Międzyrzec Podlaski 0:6 (0:2)
Bramki: Kleber 7, Radziszewski 27 i 90, Olszewski 60 (karny), Pakuła 65, Chudowolski 86
Huragan: Czarnecki – Grochowski (78’ Chudowolski), Olszewski, Mirończuk, Komar, Cuzmer (55’ Sz. Łukanowski), korgol, H. Łukanowski (55’ Bieridzński), Kleber (74’ Zdunek, Radziszewski, Pakuła (65’ Waniowski)