YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Brajan nie zapomniał o fanach

5 września 2012 16:22:06
Zgodnie z zapowiedzią Brian Poniatowski, 22-letni finalista 7. edycji programu You Can Dance, przyjechał na spotkanie z fanami do rodzinnego miasta.

Brajan Poniatowski wkrótce po ogłoszeniu werdyktu jury 7. edycji programu You Can Dance oficjalnie zapowiedział, że przyjedzie niebawem do swojego rodzinnego miasta. Słowa dotrzymał. Przyjechał do Międzyrzeca 2 września i w wypełnionej po brzegi sali widowiskowej kina „Sława”, osobiście podziękował fanom za ogromne wsparcie i głosy, dzięki którym wygrał finał telewizyjnego show (stypendium w USA i 100 tys. złotych).

Szczególnie gorąco podziękował swojej rodzinie, która cały czas wspierała go w drodze do finału oraz nauczycielom i menadżerowi. Spotkanie było okazją do oficjalnego wręczenia Brajanowi tytułu i odznaki „Zasłużony dla Miasta Międzyrzec Podlaski”. Nagrodę wręczyli mu przedstawiciele Rady Miasta - przewodniczący Robert Matejek oraz wiceprzewodniczący Andrzej Zygmunt.

Specjalnie dla Brajana oraz zgromadzonej publiczności Międzyrzecki Klub Tańca Towarzyskiego ISKRA wykonał walca oraz układ złożony z tańców latynoamerykańskich. W odpowiedzi, zachęcony przez publiczność oraz prowadzącego spotkanie Piotra Woźniaka, bohater wieczoru zatańczył kilka solówek. Każdy mógł na żywo podziwiać jego talent oraz otrzymać po występie autograf.

Bohater spotkania obiecał, że po powrocie z USA rozpocznie starania o zorganizowanie w Międzyrzecu warsztatów tanecznych. Odbywałyby się one pod patronatem siedleckiej szkoły Caro Dance, w której Brajan zdobywał swoje pierwsze laury - tytuły tanecznych mistrzów Europy i Świata. Wszystko po to, aby stworzyć jak najlepsze warunki dla rozwoju młodych talentów z Międzyrzeca.

Tegoroczny udział Brajan w YCD, był jego drugim podejściem do programu. Poprzednim razem, trzy lata temu, przygoda z show TVN zakończyła się na warsztatach w Lizbonie.

Brajan na co dzień jest studentem reklamy w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie. Wolny czas spędza szkoląc swój warsztat taneczny oraz ucząc innych w Caro Dance. Ponadto bierze udział w projekcie chopinowskim, realizowanym przez Warszawę. Miał również okazję tańczyć na deskach Teatru Narodowego. Dzięki wygranej w programie YCD niebawem wyjedzie na stypendium do szkoły tańca w Los Angeles.


Spotkanie z Brianem Poniatowskim (Międzyrzec Podl. 02.09.2012)


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (6 września 2012 10:29:04) zdjęcia te zdjęcia chyba nogami były robione... autor: widz
    logo male