YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Chcą grać w szachy

23 lipca 2020 16:58:19 | autor: redakcja
Dobre wiadomości dla osób, które tęsknią za rywalizacją na szachownicy. Organizatorzy postanowili „odmrozić” turnieje szachowe w Międzyrzecu Podlaskim.

25 lipca 2020 r. odbędzie się pierwszy turniej z cyklu Pucharu Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski w Szachach Szybkich i Błyskawicznych. Organizatorem zawodów jest MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, a współorganizatorem Szkoła Podstawowa nr 3 przy ul. Leśnej 2 w Międzyrzecu Podlaskim. To tam będą rywalizować szachiści. Jeżeli sytuacja epidemiczna pozwoli, to w planach jest przeprowadzenie wszystkich sześciu turniejów.

Turnieje będą przeprowadzane zgodnie z wymaganiami określonymi dla placówek oświatowych, w warunkach zapewniających uczestnikom maksymalne bezpieczeństwo zdrowotne. Przed turniejem uczestnicy i ich opiekunowie będą musieli złożyć kwestionariusze sanitarne. W strefie gry będą mogli przebywać wyłącznie zawodnicy, sędziowie i obsługa techniczna. Przed każdym wejściem do strefy gry obowiązywać będzie dezynfekcja rąk. Wymagana będzie również prawidłowo założona maseczka lub przyłbica.

Regulamin zawodów i wymagany kwestionariusz sanitarny dostępne są T U T A J.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male