YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Chciał ukraść lodówkę

28 lutego 2013 10:24:55 | autor: Redakcja / KMP Biała Podlaska
Dwudziestoletni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów podczas próby kradzieży lodówki z posesji na ulicy Grzybowej.

Zdarzenie miało miejsce w środę (27 lutego). 20-letni mężczyzna bez stałego miejsca zameldowania usiłował ukraść z niezamieszkanej posesji na ulicy Grzybowej metalowe elementy ogrodzenia oraz lodówkę. Mężczyzna został zatrzymany przez międzyrzeckich policjantów w chwili, gdy próbował wymienione przedmioty wywieźć na wózku.

Do kradzieży, tym razem udanej, doszło także na ulicy Partyzantów, we wtorek 26 lutego. Z torebki pozostawionej bez nadzoru w pomieszczeniu biurowym nieznany sprawca ukradł portfel, w którym znajdowało się 460 zł, 20 dolarów oraz złote kolczyki. Pokrzywdzona, 33- letnia mieszkanka Miedzyrzeca, straty oszacowała na blisko 1 tys. zł.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (1 marca 2013 19:04:47) POLICJA W MIEDZYRZECU JEST SUPER, ZERO UWAG TYLKO WYRAZY UZNANIA autor: FAFIK
    (28 lutego 2013 13:02:24) ok masz rację "łał", zamiast planować jak złapać złodzieja,który chce ukraść lodówkę albo np lokówkę z czyjejś posesji to karają niewinnych ludzi. Myśl człowieku, myśl zanim coś napiszesz. A zresztą w sumie, żeby myśleć to trzeba mieć mózg, a po tym co piszesz wnioskuję, że jednak go nie masz! autor: PA77
    (28 lutego 2013 11:11:36) łał super, nasza policja się stara, ale myślę, że to był nie fart "złodzieja" niż zaplanowane działanie policji.... w naszym mieście policja jest po to by karać normalnych ludzi a nie walczyć z przestępcami prawdziwymi.... ode mnie dla naszej super policji 2+ autor: mieszkaniec
    logo male