YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Ciężarówka przygniotła mężczyznę

9 kwietnia 2021 20:00:52 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Do groźnego wypadku doszło w gminie Międzyrzec Podlaski podczas naprawy samochodu ciężarowego. 46-letni mężczyzna trafił do szpitala, po tym jak ciężarówka przygniotła go do ściany.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek na jednej z posesji w gminie Międzyrzec Podlaski. Policjantów powiadomiono, że 46-letni mieszkaniec gminy został ranny podczas naprawy samochodu ciężarowego i z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Z wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że siedzący za kierownicą DAFa 36-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec, cofając nie zauważył pokrzywdzonego. Auto przycisnęło 46-latka do ściany budynku. W chwili zdarzenia obaj mężczyźni byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie.

- Międzyrzeccy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o zachowanie ostrożności podczas wykonywania napraw przy pojazdach, odpowiednie zabezpieczenie przed niekontrolowanym przemieszczeniem się pojazdu czy zapewnienie asekuracji innej osoby – poinformowała komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej Komendy Miejskiej Policji.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (21 kwietnia 2021 06:35:06) jaro nie wiem jak było ale beknie autor: jarek z koszulek
  (10 kwietnia 2021 21:00:05) No i narobiło się , wszyscy trzeźwi !!! Dochodzenia, protokóły , a tak sprawa prosta by była. Wracaj do zdrowia. autor: HIHOT
  (10 kwietnia 2021 20:09:37) no to grubo autor: gość
  (10 kwietnia 2021 14:03:43) to w rogożnicy no no stan jest ciężki tego pana , prokurator zada pare nie wygodnych pytań autor: czesio
  logo male