YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Co się wydarzyło w Szóstce?

16 października 2020 08:04:13 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Policjanci z międzyrzeckiego komisariatu wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło we wtorek rano w gminie Drelów. Z wstępnych ustaleń wynika, że auto którym podróżował 84-latek uległo samozapłonowi. Mężczyznę znaleziono kilkanaście metrów od pojazdu. Nie udało się go uratować.

fot. KMP Biała Podlaska

Rano 13 października dyżurny międzyrzeckiego komisariatu otrzymał informację, z której wynikało, że w miejscowości Szóstka doszło do pożaru samochodu osobowego. Z relacji zgłaszającego wynikało, że auto stało nieopodal drogi gruntowej, natomiast kilkanaście metrów od pojazdu leżał mężczyzna. Na miejsce wezwane zostały służby ratunkowe. Pomimo prowadzonej reanimacji życia mężczyzny nie udało się uratować. Funkcjonariusze ustalili, że jest to właściciel pojazdu 84-letni mieszkaniec gminy Drelów.

Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Z wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że opel, którym podróżował 84-latek zjechał z drogi gruntowej i ugrzązł. Po tym najprawdopodobniej w wyniku samozapłonu doszło do pożaru auta. W chwili zdarzenia kierowcy nie było już w pojeździe. Wstępnie wykluczono udział w zdarzeniu osób trzecich – poinformowała podkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

 

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (16 października 2020 09:02:35) jaro raczej za mocno go przepedałował , samochód usiadł , musiał go nie zle przegrzać autor: jaro
    logo male