YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Coś miłego dla każdej z pań

23 lutego 2021 17:33:30 | autor: Anna Ostapiuk
Tegoroczne Forum Kobiet przybierze zupełnie odmienną formę. Tym razem każda z pań, indywidualnie, może zgłosić się do wyjątkowych stref, które oferują piękno, siłę i wzmacnianie więzi rodzinnych. Dodatkowo można wziąć udział w loterii charytatywnej na rzecz mieszkanki gminy Międzyrzec Podlaski.

VIII Forum Kobiet Gminy Międzyrzec Podlaski odbywa się nieprzerwanie od 2014 r., a jego założeniem jest szeroko pojęta integracja oraz podkreślenie roli kobiety w życiu społecznym gminy. Każdego roku panie spotykały się w szerokim gronie w różnych miejscowościach, a bogaty wielogodzinny program uroczystości pozwalał oderwać się od codzienności.

W tym roku przyjęta formuła zakłada indywidualne spotkania z mieszkankami gminy Międzyrzec, bez ograniczeń wiekowych. Organizatorzy przygotowali pięć stref w pięciu miejscowościach, w których, jak zapewniają, każda z pań znajdzie dla siebie coś przyjemnego:

1. Strefa Piękna - Remiza OSP w Misiach, godz. 14.00 -20.00 (konsultacje z kosmetologiem, zabiegi na twarz, dłonie, regulacja brwi oraz makijaż dzienny)
2. Strefa Relaksu - Remiza OSP w Rzeczycy, godz. 14.00 -18.00 (masaż relaksacyjny)
3. Strefa Zdrowia - Świetlica „Promyk” w Halasach, godz. 14.00 -19.00 (konsultacje żywieniowe z dietetykiem, analiza składu ciała i wieku metabolicznego)
4. Strefa Siły - Dom ludowy w Berezie, godz. 14.00 -19.00 (ćwiczenia wzmacniające w grupach 3 -osobowych)
5. Strefa Rodziny - Świetlica wiejska w Wysokim, godz. 14.00 -18.00 (pamiątkowe zdjęcia kobiet z rodziny, zdjęcia wielopokoleniowe)

Warunkiem udziału w wybranej strefie jest wcześniejsze zapisanie się telefonicznie pod nr 531-929-507. Liczba uczestników w każdej strefie jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Każda uczestniczka zostanie poinformowana o indywidualnej godzinie wizyty. Strefy będą aktywne w dniu 7 marca 2020 r.

Dodatkowym atutem będzie możliwość wzięcia udziału w charytatywnej loterii z nagrodami, akcji na rzecz jednej z mieszkanek gminy. Aby wziąć udział w loterii należy przekazać najlepiej własnoręcznie wykonany słoiczek lub butelkę własnego przetworu (konfitura, marynata, sok itp.), opatrzonego etykietą zawierającą informacje o nazwie i dacie przygotowania. Mile widziane dodatki w postaci przepisu, okolicznościowego wiersza lub cytatu. Osoby biorące udział w akcji otrzymają los, który weźmie udział w losowaniu nagród. Loteria trwa w dniach 22.02-03.03, a losowanie nagród odbędzie się 4 marca w siedzibie głównej GOK i GBP w Wysokim. Zebrane produkty zostaną rozprowadzone podczas kiermaszy, a zebrane środki przekazane na akcję charytatywną.

Szczegółowe regulaminy udziału w strefach oraz loterii dostępne są na stronach organizatorów: ⇒ Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim, Gminna Biblioteka Publiczna oraz Urząd Gminy.     ____________________________
Źródło: GOK MIędzyrzec Podlaski

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male