YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Cyrk Wiktoria z hologramami zwierząt

17 lipca 2020 10:56:22 | autor: Justyna Madan
W czwartek, 23 lipca odbędzie się w Międzyrzecu Podlaskim niezwykłe widowisko. Cyrk Wiktoria ruszył w trasę, nie zabraknie fantastycznych atrakcji, zwłaszcza, że Cyrk jako pierwszy w Polsce i trzeci w Europie zamiast prawdziwych posiada zwierzęta w hologramie.

Cyrk Wiktoria zaprasza na spektakl w Międzyrzecu Podlaskim 2020 (fot. arch. Cyrk Wiktoria)

Na widzów czeka dużo dobrej zabawy. Podczas 2-godzinnego show przeniosą się oni do magicznego świata cyrku XXI wieku z elementami cyrku tradycyjnego. A wszystko to, z jedynymi w Polsce, zwierzętami w hologramie. - Muzyka oraz gra świateł wraz z artystami oderwą nas od codzienności, aby na chwilę zapomnieć o naszych problemach - informuje Cyrk Wiktoria.

W programie znajdzie się ekwilibrytsyka, clown Sancho, szarfy, trapez, Spider-Man oraz człowiek kruk. Cyrk Wiktoria powstał w 2015 roku, do udziału w występach zapraszani są cyrkowi artyści z całego świata. Na YouTubie można obejrzeć zwiastyn, czękających na międzyrzeczan atrakcji:

Bilety w cenie: 50 zł za lożę, oraz 40 zł (dorosły), 30 zł (dziecko) za sektor można zarezerwować telefonicznie pod numerem 730 979 716 - kasa będzie czynna w dniu występu od godziny 9:00. Namiot cyrkowy pojawi się w czwartek, 23 lipca, a show rozpocznie się o godzinie 17:00 przy ulicy Wyszyńskiego w Międzyrzecu Podlaskim. Jak informują organizatorzy, namiot jest dezynfekowany, obowiązkowe jest posiadanie maseczki.

 

REKLAMA
reklama


Cyrk Wiktoria w Międzyrzecu Podlaskim 2020


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male