YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Czółowka w Kąkolewnicy

21 kwietnia 2014 16:51:26 | autor: redakcja/KWP Lublin
W poniedziałek wielkanocny w Kąkolewnicy renault laguna czołowo zderzył się tirem. Obaj kierowcy trafili do szpitala.

Fot. KWP Lublin

Do wypadku doszło około godziny 7 rano w Kąkolewnicy, na drodze krajowej nr 19. Z wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 20-latek z gminy Kąkolewnica kierujący renault laguna, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z tirem.

Obu kierowców odwieziono do szpitala. Od 20-latka pobrano krew do badań, natomiast 26-latek kierujący ciężarówką renault magnum był trzeźwy. Droga krajowa nr 19 była zablokowana przez kilka godzin.

Policjanci od piątku do niedzieli zatrzymali na polskich drogach 999 kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. W sobotę doszło do aż 89 wypadków, w których zginęło 13 osób, w niedzielę w 45 zdarzeniach drogowych śmierć poniosły 4 osoby.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (24 kwietnia 2014 00:03:24) gdzie jest pewny komentator tego portalu który przy jakims wypadku starszego człowieka napisał ze ludzie 50+ nie powinni mieć prawa jazdy, gdzie jesteś?? czemu nie skomentujesz tego zdazenia?? pewnie masz cos około tylu lat co sprawca tego wypadku. może ten młody człowiek powodując ten wypadek miał awarie auta, może zaslabl, a może glupota nim kierowala, nie moja sprawa, ale kolego co pisales ze ludzie 50+ nie powinni mieć prawa jazdy zrob jedna rzecz nie wymagajaca od ciebie myslenia i dużo poswiecenia, wydrukuj dobie ten artykul co pisales o 50+ i włóż go w kopertę i otworz jak bedziez miam 50+ autor: gość
    logo male