YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Dla dzieci na sportowo

2 czerwca 2021 06:00:00 | autor: Anna Ostapiuk
Miasto i gmina Międzyrzec zapraszają dzieci do udziału w sportowych zmaganiach. Już dziś przedszkolaki walczą o miejsca na olimpijskim podium w Rogoźnicy, w sobotę do sprawdzenia sił i kondycji fizycznej zapraszają Rudniki a w niedzielę międzyrzeckie jeziorka.

Rodzina Sportem Silna - Strzakłogeddon (fot. miedzyrzec.info)

Przy szkole podstawowej w Rogoźnicy odbywa się dziś I Gminna Olimpiada Przedszkolaków, w której biorą udział maluchy z gminy Międzyrzec Podlaski. Partnerem wydarzenia jest GLKS Krzna Rzeczyca.

W sobotę 5 czerwca w Rudnikach odbędzie się natomiast Gminny Dzień Dziecka Na Sportowo pod hasłem "Rodzina sportem silna", na który zaprasza szkoła podstawowa w Rudnikach. Na szkolnym boisku czekają na zawodników gry i zabawy sportowe, dmuchańce i rozgrywki w bumper balls. Animatorzy zadbają o świetną zabawę dla najmłodszych.

Dodatkowo wśród atrakcji przejażdżki quadem i symulator dachowania. Na wszystkich uczestników czekają upominki.

Organizatorzy zapraszają do udziału w zabawie całe rodziny, zachęcają do zabrania ze sobą koca piknikowego i własnego prowiantu.

Rozpoczęcie imprezy o godz. 15:00 na boisku przy szkole podstawowowej w Rudnikach.

Wśród partnerów Gminna Biblioteka Publiczna, Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, straż pożarna i Centrum Aktywności Lokalnej.

6 czerwca od godz. 10:30 na terenach międzyrzeckich zbiorników wodnych odbędzie się Bieg na żywioł z przeszkodami dla dzieci. Impreza podzielona jest na dwie kategorie wiekowe:

godz. 10:30 dzieci w wieku 4-7 lat
godz. 11:30 dzieci w wieku 8-14 lat

Zapisy na www.mosir.miedzyrzec.pl, informacje dostępne są pod numerem telefonu 606 936 876

Sponsorem głównym wydarzenia jest firma Cud Miód, a wśród patronów znajdują się Stowarzyszenie Elementum, Wipasz S.A., fFundacja Wipasz Pomocna Dłoń, Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania, EMO KITTY, PUK Międzyrzec Podlaski. Impreza odbywa się w ramach ogólnopolskiej akcji Masz Głos.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male