YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Dla kogo nowy tytuł

15 maja 2013 16:06:08 | autor: red.

Marcin Śliwa - Międzyrzeczanin Roku 2012

Ruszyło internetowe głosowanie na Międzyrzeczanina Roku 2012. Potrwa do 30 września.

Nowy konkurs ogłosił burmistrz Artur Grzyb. Głosować można tylko raz na internetowej stronie urzędu miasta. Trzeba na to chwilę poświęcić, do oddania głosu konieczna jest bowiem rejestracja w serwisie, z podaniem adresu mailowego. Jest w tym wszystkim drobny mankament – po oddaniu głosu nie wiedzieć czemu, nie widać aktualnych wyników!

Przypomnijmy, że do konkursu zgłoszono czterech kandydatów:

Franciszek Przychodzki - zgłoszony przez Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów i Rencistów. Emerytowany pułkownik Ludowego Wojska Polskiego, działacz społeczny, radny miasta przez trzy kadencje. Posiada tytuł Honorowego Obywatela Międzyrzeca. Przewodniczący Międzyrzeckiej Rady Seniorów.

Leszek Stęślik - zgłoszony przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy „za wspieranie rozwoju i promocję miasta przez wielkie zaangażowanie w pomoc osobom niepełnosprawnym i ich rodzin w naszym regionie”. Dyrektor SOSW.

Marcin Śliwa – zgłoszony dwukrotnie - przez UKS Międzyrzecka Trójka oraz Jacka Malczewskiego i 30 innych mieszkańców Międzyrzeca. Trener siatkarzy Międzyrzeckiej Trójki. Z drużyną seniorów zdobył mistrzostwo III Ligi i awansował do II Ligi. Z zespołem juniorów wywalczył IV miejsce w półfinale Mistrzostw Polski na hali i V miejsce w półfinale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.

Arkadiusz Chibowski - zgłoszony przez Dominika Jaśkowskiego i 27 innych mieszkańców Międzyrzeca. Motocyklista. Pomagał w organizowaniu akcji Motoserce i zlotu motocyklowego w Komarówce. Stworzył własną młodzieżową grupę pasjonatów motocykli.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (15 maja 2013 19:11:55) Portal trafnie wybrał. Dziękujemy panie trenerze za te chwile radości które nam pan dał ze swoją ekipą w tym szarym i smutnym miasteczku!!!!! Ma pan mój głos. autor: gość
    (15 maja 2013 19:00:38) obserwator Marcin Śliwa + Leszek Stęślik to ludzie godni nagrodzenia w tym konkursie reszta długo długo poczekać musi, Wątpie z Panem Przychodzkim aby doczekał takiej chwili. Całe szczęście, że portal już wybrał winnera. autor: gość
    logo male