3.9°C

Dobre starty najmłodszych pływaków

19 listopada 2015 11:31 | autor: redakcja
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu

Młodzi zawodnicy Huraganu Międzyrzec startowali w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego 10-latków i 11-latków.

Mistrzostwa odbyły się 14 listopada w nowej pływalni olimpijskiej w Lublinie. Wzięło w nich udział 176 zawodniczek i zawodników z 18 klubów województwa lubelskiego. W tym gronie bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni trenera Wojciecha Lubańskiego z KS MOSiR Huragan Międzyrzec.

Wśród 10-latków na podium stanął Ryszard Łukomski, który zajął drugie miejsce na 50m st. dowolnym i piąte na 50m st. grzbietowym.

Wśród zawodników 11-letnich najlepiej spisali się Maciej Lubański i Wiktoria Karwowska. Maciek zajął trzecie miejsce na 200m st. zmiennym i był czwarty na 50m st. motylkowym. Wiktoria finiszowała na trzecim miejscu na dystansie 100m st. grzbietowym i była dziewiąta na 200m st. zm.

W pierwszej dziesiątce Mistrzostw uplasowali się także: Czapiński Cezary – dziewiaty na 100m st. grzb., Dominik Ptaszek - dziesiąty na 100m st. grzb., Marczuk Szymon – siódmy na 100m st. klas., Magdalena Olesiejuk - ósma na 100m st. klas., Konrad Górecki – dziewiąty na 100m st. dow. oraz Chilicki Marcel – dziewiąty na 50m st. klas.

(19 listopada 2015 21:39)