YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Dobry wniosek to połowa sukcesu

30 września 2020 16:54:56 | autor: Anna Ostapiuk
W szkoleniu pod hasłem „Jak napisać wniosek w programie Równać Szanse”, które odbyło się w Gminnym Centrum Kultury w Drelowie, wzięło udział 20 przedstawicieli placówek kulturalnych.

Spotkanie w dniu 22 września poprowadził Paweł Walecki, specjalista ds. realizacji projektów. Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele ośrodków kultury z Drelowa, Konstantynowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Białej Podlaskiej, Wisznic i Sosnówki oraz Pracowni Agafi.

Wydarzenie zostało zainicjowane w ramach akcji #20na20 będącej częścią kampanii 20 - lecia programu realizowanego we współpracy grantodawcy Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności i Fundacji Dzieci i Młodzieży, która pełni rolę koordynatora działań. – Prowadzący przede wszystkim wyjaśnił, od czego zacząć i jak dobrze opisać wniosek. Grantodawcom bardzo zależy na tym, by jak najwięcej osób i instytucji mogło skorzystać z ich dofinansowania – wyjaśnia dyrektor GCK Michał Olesiejuk.

Warto zaznaczyć, że drelowska placówka, jako jedna z dwóch jednostek w województwie lubelskim, znalazła się na liście dwudziestu instytucji w kraju, wybranych na miejsce spotkań szkoleniowych ukierunkowanych na umiejętność opracowywania wniosków w zbliżającym się Regionalnym Konkursie Grantowym, w którym można otrzymać do 8,5 tys. zł dofinansowania. „Równać szanse” to program skierowany do młodzieży w wieku 13-19 lat mający na celu wyrównanie szans w dostępie do edukacji oraz wsparcie w procesie poznawania samego siebie i własnych możliwości oraz wkraczania w dorosłe życie.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male