YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Dobrze, że nikt nie zginął

5 lipca 2021 23:12:14 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Do trzech groźnych wypadków doszło w miniony weekend na terenie powiatu bialskiego. W Sławacinku Nowym 62-latek wtargnął wprost pod nadjeżdżające audi, kierowane przez międzyrzeczanina.

Do pierwszego wypadku doszło w piątkowe popołudnie na ulicy Zaleskiej w Chotyłowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skodą 46-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej podczas wymijania zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z jadącym z naprzeciwka audi. Za kierownicą drugiego auta siedział 70-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W chwili zdarzenia kierowca audi był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie, natomiast w przypadku 46-latka urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W wynika zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka audi.

Tego dnia po godz. 23 na drodze krajowej nr 2 w Sławacinku Nowym doszło do potrącenia pieszego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 62-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżające audi. W chwili zdarzenia pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu. Samochodem kierował 21-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. W chwili zdarzenia kierowca był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Do trzeciego zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 10 na ulicy Szkolnej w Janowie Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Volkswagenem 41-letni mieszkaniec Janowa Podlaskiego nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na oznakowanym przejściu. W chwili zdarzenia jego uczestnicy byli trzeźwi. 72-letni pieszy doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male