Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Doskonały start Huraganu

16 sierpnia 2019 08:14 | autor: redakcja

W inauguracyjnej kolejce rozgrywek IV ligi zespół Damiana Panka wywalczył komplet punktów w Hrubieszowie. Nasi piłkarze bezlitośnie wykorzystali błędy rywali wygrywając 4:0.

Huragan objął prowadzenie w tym meczu już w 11 minucie. Bramkarza rywali pokonał Adam Wiraszka. Wynik podwyższył Paweł Radziszewski w 28 minucie. Wręcz wymarzony był dla naszych piłkarzy początek drugiej połowy. Po faulu zawodnika gospodarzy we własnym polu karnym sędzia wskazał na "jedenastkę". W roli skutecznego egzekutora wystąpił Hubert Łukanowski, umieszczając piłkę w lewym górnym rogu bramki Unii. W 56 minucie murawę musiał opuścić jeden z obrońców gospodarzy ukarany druga żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną. Wynik meczu ustalił Radziszewski, który w 89 minucie po raz drugi pokonał golkipera gospodarzy.

W pomeczowych wypowiedziach Damian Panek chwalił swoją drużynę za postawę w pierwszych 60 minutach spotkania i skuteczność w kontratakach. Trener Huraganu podkreślał przy tym, że nie należy popadać w hurraoptymizm, ponieważ w grze naszego zespołu było również wiele niedoskonałości, nad którymi trzeba popracować na treningach. Czasu na to jest niewiele, ponieważ druga kolejka będzie rozegrana już w najbliższą niedzielę, 18 sierpnia. Huragan podejmie Powiślaka Końskowola. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.

Unia Hrubieszów – Huragan Międzyrzec 0:4 (0:2)
Bramki: Adam Wiraszka 11, Paweł Radziszewski 28 i 89, Hubert Łukanowski 47 (karny)
Huragan: Płodowski – Weręgowski, Olszewski, Mirończuk, Grochowski (70′ Całka), Wiraszka (80′ Chudowolski), Korgol, Czumer (62′ Gromysz), Łukanowski (70′ Tkaczuk), Radziszewski, Waniowski (65′ Pakuła)

Brawo Huragan
    Brawo Huragan !!!!!!! Od ponad 20 lat mieszkam w Wawie ale zawsze kibicowałem i kibicuję naszym. Awans bardzo mnie ucieszył a jak dzisiaj sprawdziłem w necie pierwsze wyniki nowego sezonu to prawie wpadłem w euforię... Pozdrawiam trenera, zawodników i wszystkich kibiców Huraganu. Do boju do boju do boju Hu-ra-gan ...
    autor: międzyrzeczanin z Wawy

(19 sierpnia 2019 08:17)
    tak trzymać
    Oby ten poziom (IV liga) był na zawsze przypisany Międzyrzecowi Podlaskiemu. Powinniśmy się cieszyć, bo dzięki temu mówi się o naszym mieście w całym województwie. To bardzo miłe.
    autor: międzyrzeczanin

(19 sierpnia 2019 06:42)
    Brawo Huragan brawo zarząd!!!!!!!!!!
    autor: gość

(18 sierpnia 2019 22:14)
    Brawo brawo jeszcze trochę i będziemy kupować szaliki Huraganu! Brawo WY!
    autor: gosc

(18 sierpnia 2019 21:26)
    Huragan
    Brawo za dzisiejsze zwycięstwo z Końskowolą, wieloletnią druzyną IV ligową. 3:0 to piękny wynik. Kibiców cały stadion, więc ? Oczywiście trzeba nadal pracować na treningach, i cieszyć się z dobrych meczy. Nie zawsze się wygrywa, ale póki co Huragan jest najlepszy w tej grupie. Barwo Trener Panek. I zawodnicy też. Brawo!

(17 sierpnia 2019 09:34)
    Do gość (17 sierpnia 2019 07:16:34)
    Skąd wiesz, że nie będzie kibiców na meczach huraganu? Na razie u siebie nie grali a Ty jak skompromitowany Jackowski już przewidujesz czarną przyszłość?

(17 sierpnia 2019 07:16)
    A kogo to ... obchodzi? Jakoś dzikich tłumów kibiców na meczach nie ma a wielkie halo jakby to były mistrzostwa świata.