Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
13.5°C
Kontakt
gmina Drelów

Drelowska biblioteka najlepsza w powiecie

17 stycznia 2023 12:38 | autor: Anna Ostapiuk
Gminna Biblioteka Publiczna w Drelowie z tytułem "Biblioteka Roku 2022" (fot. Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej)

Podczas uroczystej gali "Dobre, bo Bialskie" Gminna Biblioteka Publiczna w Drelowie odebrała statuetkę i przyznany jej przez jury tytuł Biblioteka Roku 2022.

To już XV edycja konkursu "Biblioteka Roku", który jest skierowany do bibliotek z powiatu bialskiego. Każdego roku nagrody trafiają do placówek, które wyróżniają się na tle innych zaangażowaniem w podejmowanie różnorodnych inicjatyw i kreatywnością we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań dla swojej działalności nie tylko w zakresie czytelnictwa, ale również szeroko pojętej kultury.

W roku 2022 właśnie takimi działaniami odznaczyła się Gminna Biblioteka Publiczna w Drelowie , na której czele stoi dyrektor Magdalena Pepa . Drelowska placówka otrzymała podczas gali "Dobre, bo Bialskie" w dniu 13 stycznia 2023 r. w Białej Podlaskiej zaszczytny tytuł najlepszej w powiecie bialskim. Nagrodę stanowi nie tylko pamiątkowa statuetka, ale również kwota 2,5 tys. złotych przyznanych przez starostę.

Nagrodę z rąk starosty bialskiego Mariusza Filipiuka oraz dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej Pawła Borka odebrali wspólnie: przedstawiciel biblioteki Anna Osak oraz wójt gminy Drelów Piotr Kazimierski.

Wyróżnienie w konkursie zostało przyznane Gminnej Bibliotece Publicznej w Rossoszu.

REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny