YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Druga edycja Ligi Języka Angielskiego

26 października 2017 12:44:36 | autor: Redakcja
Już w listopadzie w międzyrzeckich szkołach rozpocznie się druga edycja Ligi Języka Angielskiego. W rywalizacji wezmą udział uczniowie klas II i III gimnazjów oraz klas V–VII szkół podstawowych.

Organizatorem konkursu, który odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlask, w roku szkolnym 2017/2018 jest ponownie Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim. Głównym celem konkursu jest rozbudzanie wśród uczniów zainteresowania kulturą krajów anglojęzycznych oraz motywowanie do samodzielnego rozwijania umiejętności językowych. Konkurs podzielony jest na trzy etapy. Pierwszy odbędzie się 30 listopada 2017 roku drogą internetową. Następne dwa zaplanowano 19 stycznia i 20 marca 2018 roku w szkołach macierzystych uczniów.

Informacje o przebiegu poszczególnych etapów zamieszczane będą na stronach internetowych: www.sp1miedzyrzec.idsl.pl oraz www.gim1miedzyrzec.internetdsl.pl

Do udziału w konkursie serdecznie zaprasza: Dyrekcja i nauczyciele języka angielskiego Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1w Międzyrzecu Podlaskim.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male