YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Duch książki na fotografii - zaproszenie do udziału w konkursie

13 maja 2021 22:25:05 | autor: Anna Ostapiuk
Gminna Biblioteka Publiczna w Międzyrzecu Podlaskim zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym, którego zadaniem jest uchwycenie istoty, wyjątkowości i atmosfery wybranej przez siebie książki.

Konkurs "Duch książki na fotografii" przeznaczony jest dla mieszkańców gminy Międzyrzec Podlaski i Ziemi Międzyrzeckiej. Jego zadaniem jest pobudzenie wyobraźni i kreatywności uczestników w celu popularyzacji czytelnictwa, kształtowania wrażliwości literackiej, doskonalenia sztuki fotografowania oraz inspirowania do twórczego myślenia. Niebanalna forma konkursu polega na zrobieniu oryginalnych zdjęć obrazujących "ducha książki".

Aby przystąpić do zabawy należy wykonać 3 fotografie w formacie A3 (30x40 cm) przedstawiające istotę wybranej książki. Fotomontaże, kolaże, multiekspozycje, obróbka graficzna oraz jakakolwiek manipulacja cyfrowa są niedopuszczalne. Pracę można wykonać indywidualnie lub zbiorowo. Zgłoszenie do konkursu następuje w momencie osobistego dostarczenia fotografii do Gminnej Biblioteki Publicznej w Międzyrzecu Podlaskim zs. w Wysokim lub jej filii do dnia 13 sierpnia 2021 roku.

Konkurs podzielono na 3 kategorie wiekowe:

I kat. dzieci w wieku 7-11 lat - dowolna książka
II kat. młodzież w wieku 12-17 lat - dowolna książka
III kat. dorośli powyżej 18 roku życia - "Moralność pani Dulskiej" G. Zapolskiej

Laureaci zostaną wyłonieni w terminie 30 dni od daty zakończenia konkursu. Na zwycięzców czeka pula nagród o wartości 2 000 złotych.

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie ⇒ GBP w Międzyrzecu Podlaskim.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (14 maja 2021 17:49:12) Czyżby promocja pewnego posła? autor: gość
    logo male