YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Duma gminy Drelów

30 listopada 2019 18:10:04 | autor: Anna Ostapiuk
W 5. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego "Video, ergo sum - Widzę, więc jestem" mistrzowskim wykonaniem plakatu zwyciężyła Anna Niestoruk z Drelowa.

Praca konkursowa Anny Niestoruk, finalistki 5. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego "Video, ergo sum - Widzę, więc jestem". (fot. Anna Niestoruk)


Anna Niestoruk z Drelowa, uczennica I klasy LO w Międzyrzecu Podlaskim, po raz kolejny zadziwiła swoim talentem plastycznym grono znawców twórczości artystycznej. Wykonując plakat do filmu "Marsjanin" Ridleya Scotta, Anna zdobyła I miejsce w Ogolnopolskim Konkursie Filmowym "Video, ergo sum - Widzę, więc jestem" w kategorii PLAKAT.

Praca plastyczna wykonana farbami została doceniona przez jury w składzie: Matylda Ślosarska - artystka-grafik, pracownik Muzeum Częstochowskiego, Małgorzata Chebel - instruktor plastyki w Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie oraz Tadeusz Ogonek- grafik Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie. Główną nagrodą w konkursie była nagroda pieniężna w kwocie 700 zł.

Konkurs obejmował trzy obszary twórczości związanej z filmem: realizację filmu, tworzenie plakatu filmowego oraz pisanie recenzji filmowej i skierowany był do osób amatorsko zajmujących się filmem, niebędących uczniami czy absolwentami szkół filmowych, niezajmujących się zawodowo projektowaniem graficznym czy pisaniem recenzji filmowych.

Więcej informacji o konkursie np. tutaj.

O talencie uzdolnionej plastycznie Anny pisaliśmy przy okazji jej zwycięstwa na arenie międzynarodowej - zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male