Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
12.1°C
Kontakt

Duszek wysoko na liście PiS

15 września 2015 11:12 | autor: redakcja

Znana jest już lista kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na posłów w naszym okręgu wyborczym. Poseł Marcin Duszek jest na czwartym miejscu.

Listę PiS otwiera posłanka Beata Mazurek, tuż za nią jest szef partyjnych struktur w województwie lubelskim – Sławomir Zawiślak. Miejsce trzecie zajmuje często goszczący w Międzyrzecu ekonomista i prawnik Janusz Szewczak.

Na miejscu czwartym znalazł się kandydat z powiatu bialskiego – międzyrzecki poseł Marcin Duszek. Na liście, na miejscu piętnastym jest także znana w naszym mieście lekarka Barbara Barszczewska. Listę zamyka bialski poseł Adam Abramowicz.

Wiadomo, że w wyborach do senatu PiS będzie popierał ubiegającego się o reelekcję Grzegorza Biereckiego.

Lista kandydatów KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Beata Mazurek - socjolog, zamieszkała w Chełmie, członkini PiS
2. Sławomir Zawiślak - historyk, Płoskie, PiS
3. Jan Szewczak - prawnik, Warszawa, bezpartyjny
4. Marcin Duszek - nauczyciel, Międzyrzec Podlaski, PiS
5. Teresa Hałas - rolnik, Topola, PiS
6. Wiesław Holaczuk - nauczyciel historii, Włodawa, PiS
7. Maria Gmyz - architekt, Zamość, bezpartyjna
8. Piotr Olszówka - pedagog, Stary Bidaczów, PiS
9. Agata Borowiec - przedsiębiorca, Aleksandrów Czwarty, PiS
10. Lucjan Cichosz - lekarz weterynarii, Żółkiew-Kolonia, PiS
11. Tomasz Zieliński - pracownik samorządowy, Tomaszów Lubelski, PiS
12. Lech Szopiński - nauczyciel, Mircze, PiS
13. Jerzy Szwaj - lekarz weterynarii, Parczew PiS
14. Jakub Banaszek - specjalista do spraw ochrony zdrowia, Warszawa, Polska Razem Zjednoczona Prawica
15. Barbara Barszczewska - lekarz medycyny, Biała Podlaska, bezpartyjna
16. Robert Mazurek - nauczyciel, Radzyń Podlaski, bezpartyjny
17. Halina Czarnecka - pracownik samorządowy, Zwiartów, PiS
18. Jerzy Kwiatkowski - elektryk, Kanie, PiS
19. Anna Subocz-Chachuła - menadżer, Zamość, bezpartyjna
20. Agnieszka Skubis-Rafalska - nauczyciel, Werbkowice, PiS
21. Zdzisław Szwed - inżynier elektroenergetyk, Chełm, PiS
22. Franciszek Kawa - nauczyciel, Zamość, Solidarna Polska
23. Małgorzata Suszczyńska - nauczyciel, Biała Podlaska, PiS
24. Adam Abramowicz - poseł na sejm, Biała Podlaska, PiS

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (3 października 2015 22:44)
  Urodzony w Łosicach krętacz komórkowy nauczyciel jak kroić na zębach oto człowiek warty zaufania
  autor: gość

  (24 września 2015 11:04)
  Dobry Duszek dobrym kandydatem na posła
  A po jaką cholerę nam kolejna "przybłęda" jak mamy miejscowego kandydata na posła pana Marcina Duszka i właśnie na niego zagłosujemy
  autor: gość

  (24 września 2015 09:19)
  Agata Borowiec dobr wybór
  Agata Borowiec, radna Sejmiku Lubelskiego walczy o powstanie obwodnicy Białej Podlaskiej. Jest dobry wybór. Co zrobił obecny poseł Duszek dla sprawy obwodnicy Białej? NIC. Obwodnica to szansa również dla całego regionu i Międzyrzec na tym skorzysta.
  autor: Wyborca

  (22 września 2015 13:50)
  Wygrany Duch?
  Ducho wykorzystał gwiazdkę z nieba która mu spadła po przegranych wyborach samorządowych, czyli posłowanie za Rębka. I najprawdopodobniej dzięki wysokiemu miejscu na liscie i dużemu poparciu jakie zawsze ma wśród mieszkańców regionu, będzie posłem w kolejnej kadencji.
  autor: karol b

  (22 września 2015 13:47)
  Straszne rzeczy
  Co dobrego zrobił Duszek dla miasta? Do biur poselskich zatrudnił emerytów. Widocznie młodych bezrobotnych mieszkańców nie ceni sobie.
  autor: Andrzej

  (20 września 2015 00:58)
  Ściemnia na starcie kampanii to co bedzie później
  autor: gość

  (19 września 2015 20:51)
  To kazdy wykształcony to nauczyciel? Ciekawa teoria.
  autor: gość

  (19 września 2015 20:45)
  nauczyciel kompetentny
  Marcin Duszek jest świetnie wykształconym młodym człowiekiem. To trzeba mu przyznać. Nie tak jak arbuzowe dry z przydziału.
  autor: mn

  (19 września 2015 14:13)
  Do sztabu wyborczego
  Może się odniesiecie do faktu staru Duszka jako nauczyciela -czy olewacie społeczeństwo?
  autor: gość

  (18 września 2015 23:33)
  tam tez nie jest potrzebny, ale potwierdzaja sie slowa Kamila (17 września 2015 18:23:17), spadochroniarz i tyle, wiecie co najlepiej zrobic w tej chwili szanowni mieszkancy... przestac pisac o nim, nie dawac mu rozglosu, pozywki, to polityk, a oni byle jak byle gdzie byle sie mowilo, nie wazne czy zle czy dobrze, darmowej reklamy STOP
  autor: gość

  (18 września 2015 20:49)
  Bedzie uchwytny w Bazylice - bedzie spowiadał? Na liscie jako nauczyciel? I jeszcze spowiednik. Koloratka, stuła i do konfesjonału! Czlowiek orkiestra.
  autor: gość

  (18 września 2015 20:24)
  Dzieki "Boguś" za reklamę. To prawda, nasz poseł szukał wczoraj głosów w Biłgoraju, dzis jest w stolicy, a jutro spotka sie pod Międzyrzecem z harcerzami oraz działaczami PIS z Białej Podlaskiej. Następnie weźmie udział w Festiwalu Trzech Kultur Pogranicza i w wielkim świecie gminy Radzyn Podlaski w miejscowości Biała, a od rana bedzie uchwytny w Bazylice św. Krzyza w Warszawie. Tak działa nasz poseł, bo wie, że głosy zdobywa sie w całym okręgu i nie tylko. Pozdrawiamy wszystkich (czyli kilka tych samych osob, które atakują posła na tym forum i życzymy miłych snów) - sztab posła Marcina Kamila Duszka
  autor: gość

  (18 września 2015 19:18)
  Spadachroniarze
  Jakub banaszek? Chcemy spadochrooniarza z Warszawki? A duszek już szuka naiwnych w Biłgorajuhttp://bilgoraj.com.pl/duszek-straszy-kontrkandydatow,,3,11,11,1,14325,n.html
  autor: boguś

  (18 września 2015 15:19)
  Stawiam na mądrość
  A ja będę głosował na 15 na liście PiS, czyli na Panią doktor Barbarę Barszczewską!!! Jest powszechnie znanym, szanowanym i bardzo dobrym lekarzem. Z Międzyrzecem związana jest od wielu lat. Pracuje w miejscowym szpitalu. Była też ordynatorem w Radzyniu. W Międzyrzecu ma też powszechnie znana i bardzo szanowaną rodzinę - brata i bratowa (też lekarze). Takich ludzi jak Pani Barszczewska potrzeba w naszym Sejmie!!!
  autor: Rozsądny

  (18 września 2015 01:41)
  stawiam na mlodych
  a ja zaglosuje na ü. Jakuba Banaszka nr 14 z listy PiS-u mlody i energiczny moze byc dobra alternatywa dla szukajacych poklasku i synkeur starszych kandydatur
  autor: alex

  (17 września 2015 22:36)
  Dokładnie tak
  Kamil to dobrze ocenia. Duszek szuka elektoratu tam gdzie się jeszcze na niego dadzą nabrać ;-) Ale osobiście nie mam do Duszka nawet pretensji za to. Pretensję mam do wyborców do ich poziomu wiedzy i świadomości. Żal.
  autor: Myślący

  (17 września 2015 19:47)
  W Międzyrzecu jest się na nim poznali więc szuka poparcia w okolicznych gminach. Na szczęście są inni kandydaci!
  autor: wyborca

  (17 września 2015 18:23)
  HAHAHA!!!
  Duszek i bez rozgłosu...a to dobre. Ten człowiek ma zaburzenia własnej samooceny, na FB lajkuje swoje własne udostępnienia, zdjęcia, posty. Wygląda to tak jakby sam sobie d*** lizał. Mam nadzieję, że ludzie pokażą gdzie jest jego miejsce, a na pewno nie jest to Sejm RP. Dla Międzyrzeca robi 0, słownie ZERO. Szuka poparcia w sąsiednich lokalizacjach, takich jak Radzyń czy Wisznice. Proszę się nie martwić, z własnego doświadczenia wiem, że tu też poznali się już na Panu. Życzę niepowodzenia w wyborach.
  autor: Kamil

  (17 września 2015 13:31)
  Do gościa z 16 września 2015 22:58:17. " nasze narody" ???? On ściągnął to z internetu i nie dopasował do okoliczności. A może wybiera się na Ukrainę pod pomnik tamtejszych bohaterów ?
  autor: gość

  (17 września 2015 11:07)
  dajesz Duchu dajesz :)))
  autor: janek

  (16 września 2015 22:58)
  Duszek przy muralu mówił ,,nasze narody". Kogo ma na myśli?
  autor: gość

  (16 września 2015 22:50)
  pipi
  zagłosowałbym na duszka bo to dobry chłopak stara się coś robi... nawet te akcje charytatywne.. bardzo dobra rzecz.. fajnie.. Tylko czemu znowu ten pis..po...psl..
  autor: pipi

  (16 września 2015 21:35)
  Beka
  Pękam ze śmiechu, jakoby Duszek coś robi bez rozgłosu ;-)
  autor: Haha

  (16 września 2015 21:27)
  Młodość górna i durna
  Młodość nie równa się inteligencja, droga Pani. Wręcz przeciwnie, młodzi ludzie są bardzo podatni na manipulacje. Pójdę o zakład, że większość (na przykład) zwolenników Korwina (w wieku 18-2x lat), tak po 30-stce będzie pękać ze śmiechu ze swej młodzieńczej naiwności. A co do Marcina Duszka jedno mu trzeba przyznać, że jest mistrzem autokreacji :-)
  autor: Gimbaza

  (16 września 2015 20:03)
  Akurat tez mam do czynienia z mlodymi ludzmi i nie przejawiaja takiego entuzjazmu do Duszka. A juz szczegolnie ci ktorym "naprawial" telefony
  autor: gość

  (16 września 2015 15:52)
  też głosuję na Ducha
  Też głosuję na Duszka.Z tego co wiem dużo pomaga biednym oraz dzieciakom w Domu Dziecka i robi to bez rozgłosu,bez kamer i aparatów fotograficznych jak niektórzy.A co do Jego wujka to jest tak,że żyje on w swoim świecie , dobrze się w nim czuje i nie da sobie pomóc.Co do młodzieży to też słyszałem że są za Duchem.Także bierzmy przykład z młodych.
  autor: gość

  (16 września 2015 11:53)
  nie głosuję na Żmijana
  Ja moja żona i nasz syn zagłosujemy za kandydaturą Marcina Duszka do Sejmu RP.Z tego co wiem również rówieśnicy mojego syna {jest w klasie maturalnej LO}hurtem zagłosują na "Ducha".Młodzi inteligentni ludzie widzą że obecna koalicja rządząca PO-PSL oprócz kłamstw afer i niespełnionych obietnic nie zrobiła kompletnie nic dla Polski i Polaków.M.Duszek niejednokrotnie wykazywał się inicjatywami prospołecznymi i ma doskonały kontakt z młodzieżą.W odróżnieniu od kandydata PO S.Żmijana stara się przynajmiej być blisko ludzi i ich problemów.O kandydacie PSL nie będę się wypowiadał bo mam taką nadzieję że ta partia nie wejdzie do Sejmu
  autor: gość

  (16 września 2015 10:42)
  Te pomyje wylewane przez dyżurnych z PO-PSL nic mu nie zrobią. I tak dostanie w Międzyrzecu najwięcej głosów. Rządzącej od ośmiu lat sitwie już dziękujemy. Czas na zmiany.
  autor: gość

  (16 września 2015 10:13)
  Do ja. Jedyną ozdobą jego rodziny jest wujek ksiądz i na tym wizerunku bazuje. Reszta to szkoda pisać. "ja" czy wiesz, że jego dziadek był działaczem ORMO ? A wiesz dlaczego ? Wcielił go kiedyś komendant Łyś, bo zacny dziadzio miał uprawnienia technika dentystycznego, a leczył jak normalny dentysta.
  autor: gość

  (16 września 2015 09:26)
  ad duch
  rodzina Duszka od dawna mieszka w M-cu , jego dziadkowie mieszkali na 22 lipca teraz Piłsudskiego, więc nie pisz kłamstw, a napisz skąd ty się tu wziąłeś. Jakie sioło cię wydało, jaka gmina, że nadajesz sobie tytuł międzyrzeczanina. Odnośnie opcji którą reprezentuje masa obiecanek bez pokrycia aby tylko dorwać się do koryta, wyjdzie nam bokiem ta ich władza. Ale przecież pis to partia świętych nie kradną, nie kłamią, nie dogadują się z Izraelem ... szybko zapomną o obietnicach tak jak po. Na dobrą sprawę nie ma na kogo głosować, jak na razie
  autor: ja

  (16 września 2015 06:20)
  Duch to też przybłęda a nie międzyrzeczanin
  autor: duch

  (16 września 2015 00:36)
  Duch spadek po PSL teraz stihl Skólimowski rządzi, wszedł w układ z PSL w powiecie, o jakim wy PIS w Międzyrzecu mówicie. Ludzie tu nie ma na kogo głosować, oni przed wyborami PIS a później pójdą boso gdzie ich zawołają-to jest polityka. Czy wy nie widzicie,że wszyscy do sejmu,powiatu idą za kasą oraz pracą dla najbliższych. Ci z PIS nie są święci. tak w ramach szybkiej riposty.bo zaraz wylejcie kubeł pomyj obrońcy Częstochowy i innych świętych miejsc.Na pewno drogowca też nie popieramy.
  autor: gość

  (15 września 2015 23:32)
  Tak tylko z tej formacji to prawdziwi Polacy rodacy patrioci międzyrzeczanie itd.
  autor: gość

  (15 września 2015 23:29)
  To gdzie uczy?
  autor: gość

  (15 września 2015 23:22)
  Marcin
  Nareszcie będziemy mieli międzyrzeczanina w sejmie bo do tej pory same przybłędy reprezentowały nasze miasto.Odnośnie rodziny , pieniacze nie mają się czego czepić i szkoda im Duchu będziesz w Sejmie, Czółko
  autor: as

  (15 września 2015 23:20)
  Do Cezara
  Cezar, zjedz snikersa
  autor: Grześ

  (15 września 2015 22:58)
  czopek
  wchodzi z każdej pozycji
  autor:  

  (15 września 2015 22:56)
  Zazdrość i zawiść !
  Jak podłym trzeba być, aby wypominać komuś jego rodzinę! Tylko zawistni i chorzy z zazdrości ludzie są w stanie upaść tak nisko. Życzę Ci Marcin abyś dostał się do sejmu na pełną kadencję blokując tym samym wejście PSL-owskim złodziejom i oszukańcom z PO! Dosyć żerowania na naiwności ogłupiałego elektoratu, który co cztery lata wybierali do sejmu największych nierobów i nieudaczników z naszego terenu!
  autor: Cezar

  (15 września 2015 21:26)
  Juz nie wie co ze sobą zrobić poprzednik ma racje niech zajmie się wujem waldkiem i myciem okien w domu bo wody i szmaty to parę lat nie widziały
  autor: :-)

  (15 września 2015 19:48)
  ???
  Jak "Profesor Marcin Duszek" może "pomódz" nam jak on swojemu wujkowi Waldkowi nie potrafi pomódz, biedaczysko puszki zbiera a ten wielki poseł i to ma być prawo i sprawiedliwość :)
  autor: olo

  (15 września 2015 18:03)
  Na szczęście nie tylko 4 jest na liście.
  autor: młody

  (15 września 2015 16:37)
  Duch
  Profesor Marcin Duszek, nowa jakość w polityce. ;-)
  autor: Kunik

  (15 września 2015 16:19)
  Przygody Nikosia Dyzmy. Sezon drugi.
  autor: gość

  (15 września 2015 15:56)
  W szkole ;) Uczy dobrego wrażenia ;)
  autor: gość

  (15 września 2015 15:24)
  Duszek jest nauczycielem? Nie wiedziałem. A gdzie uczy?
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny