YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Duże sukcesy małych sportowców

3 lipca 2021 09:16:38 | autor: Justyna Madan/ ZPO nr 2
Pandemia, zdalne nauczanie i wszelkie obostrzenia nie przeszkodziły młodym uczniom Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim w osiąganiu sportowych sukcesów. Swój czas w szkole wykorzystali do maksimum, dzięki czemu teraz mogą pochwalić się dobrymi wynikami w piłce nożnej i biegach przełajowych.

Jeszcze w 2020 roku, w październiku, reprezentacja dziewcząt z rocznika 2008 i młodsze zajęła w Wisznicach I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w sztafetowych biegach przełajowych, co zapewniło im udział w 1/2 Finału Województwa Lubelskiego, podczas których wywalczyły III miejsce. Chłopcy w Finale Powiatu Bialskiego zajęli II miejsce.
Reprezentacja dziewcząt z rocznika 2006 -2007 oraz reprezentacja chłopców zajęły I miejsca w Finale Powiatu Bialskiego w sztafetowych biegach przełajowych, zapewniając sobie awans do ½ Finału Województwa Lubelskiego. Trzy dni później w Adamowie dziewczęta wywalczyły IV miejsce, a chłopcy III miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego.

8 czerwca w Adamowie reprezentacja dziewcząt z rocznika 2006 -2007 zajęła I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego i IV miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego w drużynowych biegach przełajowych.

Na początku czerwca w Szkole Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej odbył się Finał Powiatu Bialskiego w piłce nożnej. Reprezentantki ZPO nr 2 z rocznika 2008 i młodsze zajęły I miejsce i tym samym zapewniły sobie awans do półfinału Województwa Lubelskiego. Chłopcy z tego samego rocznika zajęli II miejsce. Dziewczęta uczestniczyły w półfinale, gdzie ostatecznie zajęły II miejsce.

- 9 czerwca na Orliku Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej reprezentacja dziewcząt z rocznika 2006-2007 zajęła I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego piłki nożnej dziewcząt, zapewniając sobie awans do ½ Finału Województwa Lubelskiego. Dwa dni później w Łukowie dziewczęra wywalczyły III miejsce w ½ Finału Województwa - informuje Bernadeta Iwanejko, nauczycielka wychowania fizycznego w ZPO nr 2.

Natomiast reprezentacja chłopców zajęła I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego piłki nożnej chłopców, zapewniając sobie awans do ½ Finału Województwa Lubelskiego. Dwa dni później chłopcy wywalczyli III miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego.

Po wakacyjnym odpoczynku młodzi sportowcy nabiorą sił i będą gotowi by walczyć o kolejne sportowe sukcesy.

 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male