Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
0°C
Kontakt
Region

Dużo wie o zdrowiu psychicznym

23 listopada 2021 19:59 | autor: redakcja

Kamil Pulik z Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Wł. Sikorskiego zwyciężył w powiatowym finale VIII Regionalnej Olimpiady Wiedzy O Zdrowiu Psychicznym.

Celem Olimpiady jest poszerzanie wiedzy w zakresie szeroko pojętego zdrowia psychicznego, czyli realizacja celów Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego i Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2019-2022.

W szkolnych eliminacjach olimpiady uczestniczyło 79 uczniów z sześciu szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Bialski. Najlepsza szesnastka spotkała się 16 listopada w finale powiatowym. Oceniało ją jury w składzie: Anna Maciejczuk – psycholog z Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Białej Podlaskiej, Marta Bogusz – pracownik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa oraz Anna Jureczek – koordynator powiatowy olimpiady, pracownik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa.

Pierwsze miejsce zajął Kamil Pulik z międzyrzeckiego ogólnika, zdobywając nagrodę finansową w wysokości 400 zł, licznik rowerowy SIGMA BC oraz drobne upominki. W przygotowaniach pomagała mu szkolna koordynatorka olimpiady Anna Butrym.

W VIII Regionalnej Olimpiadzie Wiedzy O Zdrowiu Psychicznym uczestniczą uczniowie z sześciu powiatów: bialskiego, lubartowskiego, łukowskiego, parczewskiego, ryckiego i włodawskiego. Finał olimpiady odbędzie się 16 grudnia w Białej Podlaskiej. Będą w nim rywalizować zwycięzcy eliminacji powiatowych.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny