YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Dwa tygodnie wolne od szkoły

16 stycznia 2017 23:30:16 | autor: redakcja
W poniedziałek w szkołach rozpoczęły się ferie. Dla dzieci, które będą spędzać je w miejscu zamieszkania przygotowano szereg atrakcyjnych zajęć.

Międzyrzec Podlaski

Ofertę spędzenia wolnego czasu przygotował Miejski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejska Biblioteka Publiczna. MOK proponuje udział w zajęciach plastycznych, fotograficznych, tanecznych i wokalnych. "Kino za Rogiem" zaprasza na środowe seanse bajkowe. W Pałacu Potockich zaplanowano warsztaty tańca towarzyskiego i zajęcia grafiki warsztatowej. Ponadto Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza do pałacu na zajęcia z gotowania i robótek ręcznych oraz przedstawienie teatralne. Wszystko to w ramach "Ferii z Babcią".

MOSiR w określonych godzinach będzie bezpłatnie udostępniał swoje obiekty. Od poniedziałku do piątku uczniowie będą mogli bezpłatnie korzystać z lodowiska (godz. 9-11), pływalni (godz. 11-13) oraz stoku narciarskiego (godz. 13-15).

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na zajęcia "Pobawmy się w teatr". Ponadto w dniach 19, 20 i 26 stycznia proponuje "Gry i zabawy bez prądu".

Gmina Drelów

Ofertę na ferie zimowe przygotowało Gminne Centrum Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna. GCK zaprasza na zajęcia "Tanecznym krokiem" oraz proponuje nocną przygodę pod hasłem "Rycerskie podchody szlakiem dzikich zwierząt". W drugim tygodniu ferii w GCK zaplanowano zajęcia "Ferie uczą, bawią, integrują".

GBP proponuje eko-zajęcia "Guzik z pętelką" dla dzieci w wieku 3-6 lat, zajęcia komputerowo-programistyczne "Lego misja" oraz zajęcia techniczno-plastyczno-kulinarne "13-piętrowy domek na drzewie".

Gmina Międzyrzec Podlaski

Gminny Ośrodek Kultury przygotował ofertę spędzenia wolnego czasu w czterech wiejskich świetlicach. Zaplanowano tam zajęcia plastyczne, ruchowe i kulinarne. Będą też gry i zabawy, karnawałowe dyskoteki, warsztaty taneczne i artystyczne oraz maratony filmowe.

Świetlica w Żabcach zaprasza w dniach 16-17 stycznia oraz 19-20 stycznia. W Pościszach zajęcia zaplanowano 23, 24, 27 oraz 26 stycznia, w Halasach w dniach 23-27 stycznia, a w Przychodach w dniach 18 i 25 stycznia.

Szczegóły na plakatach poniżej


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male