YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Dwie kraksy na „dwójce”

13 lipca 2021 07:21:52 | autor: redakcja
W niedzielę, 11 lipca w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 2 doszło do kolizji trzech samochodów osobowych. Gdy tylko służby uprzątnęły miejsce zdarzenia, musiały wracać, bo w tym samym miejscu doszło do kolejnej kolizji, tym razem z udziałem pięciu aut.

Do kolizji doszło na drodze krajowej nr 2, na wysokości miejscowości Wysokie. Około godz. 13.38 zderzyły się tam Audi A6, Skoda oraz Citroen Evasion z przyczepką samochodową. Dwa auta i przyczepka znajdowały się na jezdni blokując ruch, natomiast Citroen wylądował w przydrożnym rowie. Osobami poszkodowanymi zaopiekowali się ratownicy medyczni, jedną z nich trzeba było odwieźć na izbę przyjęć w międzyrzeckim szpitalu.

Po zakończeniu czynności przez policjantów, strażacy odholowali uszkodzone pojazdy na pobliski parking i uprzątnęli jezdnię. Jednak zaraz po powrocie do jednostek, druhowie otrzymali polecenie powrotu w to samo miejsce.

Tym razem doszło do kolizji pięciu pojazdów: Audi A6, Skody Octavii, Kia Ceed, Renault Scenic i Opla Vectry. Na szczęście nie było poszkodowanych. Strażacy ponownie musieli odholować uszkodzone pojazdy na utwardzone pobocze i uprzątnąć jezdnię. W działaniach udział brały dwa zastępy JRG Międzyrzec Podlaski oraz zastęp OSP Wysokie.

Przyczyną obu kolizji było zlekceważenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Info/foto: KM PSP Biała Podlaska

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male