YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

"Dwójka" na turnieju w Łukowie

18 lutego 2021 14:14:08 | autor: Justyna Madan
Drużyna UKS Dwójka Akademia Piłkarska rocznik 2012/2013 na początku lutego wzięła udział w IV Memoriale Tomka Trybonia w Łukowie zorganizowanym przez Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju. Po zaciętej walce nasi wrócili do Międzyrzeca z czwartym miejscem. Następnego dnia drużyna wzięła również udział w Champion Cup.

fot. Karolina Kiruczenko

- Po wygranej grupie w  półfinale spotkaliśmy się z drużyną Daf Orlęta Łuków i przegraliśmy  5:2, w meczu o III miejsce ulęgliśmy gospodarzom Amplus Łuków 5:2. I ostatecznie zajęliśmy IV miejsce - mówi trenerka Karolina Kieruczenko. - Musimy póki co uznać wyższość drużyn ziemi łukowskiej, ale będziemy walczyć, rozwijać się aby móc rywalizować najlepszymi drużynami z Łukowa.

7 lutego drużyna wzięła udział w CHAMPION CUP - roczniki 2012/2013. Drużyna Dwójki rozegrała 7 meczów, które w 4 przypadkach zakończyły się wygraną, dwa remisy i jedna porażka. Po raz kolejny góruje nad nami zespół z Łukowa. Ciekawa formuła, bez podziału na grupy, z rywalizacją „każdy z każdym”.

Klasyfikacja końcowa CHAMPION CUP :
1.Amplus Łuków biali
2.Amplus Łuków czerwoni
3. UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski
4. AT Champion Biała Podlaska pomarańczowi
5. Krzna Rzeczyca
6. Top 54 Biała Podlaska czerwoni
7. Top 54 Biała Podlaska czarni
8. AT Champion Biała Podlaska czarni

Zawodnikiem drużyny UKS został Filip Głuchowski, ale na wyróżnienie zasługuje również Patryk Kaliszuk i Marcel Kasianiuk. W całym turnieju drużyna zdobyła 17, a straciła 8 bramek. 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male