YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

"Dwójka" tryumfowała na Ogólnopolskim Turnieju "Irzyk Cup"

17 marca 2021 23:15:06 | autor: Justyna Madan
W styczniu UKS "Dwójka" Akademia Piłkarska Międzyrzec Podlaski podczas Ogólnopolskiego Turnieju "Irzyk Cup" dla rocznika 2011 zajęła siódme miejsce. Jednak już po kilku tygodniach, młodzi zawodnicy powstali niczym feniks z popiołów, rozgromili wszystkich rywali i stanęli na szczycie podium.

"Dwójka" tryumfowała na Ogólnopolskim Turnieju "Irzyk Cup" (fot. UKS Dwójka)

Projekt organizowania ogólnopolskich turniejów piłkarskich „Irzyk Cup” rozpoczął się w styczniu 2017 roku i z powodzeniem trwa do dzisiaj. Mecze odbywają się w Centrum Piłkarskim Bemowo przy ul. Irzykowskiego 1a w Warszawie. Znajduje się tam boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz ogrzewana hala pneumatyczna, dzięki której zawodnicy mogą rywalizować w komfortowych warunkach w okresie zimowym.

Kamil Korniluk, to pasjonat i miłośnik piłki nożnej, swoim zawodnikom chce pokazać piłkarski świat w szerokiej perspektywie, dlatego zabrał podopiecznych na Turniej Irzyk Cup w Warszawie "pod balonem". 23 stycznia z rocznikiem 2011 zajął VII miejsce, ale już miesiąc później "sen o Warszawie" się spełnił i Dwójka wygrała turniej!

- Jako organizator turniejów czuję się fantastycznie, mam przy sobie wspaniałych ludzi na których mogę liczyć i z którymi lubię współpracować. Z taką myślą został stworzony klub UKS Dwójka aby dawać radość dzieciakom, aby pokazywać im perspektywy, wciągać ich w świat sportu. Od jakiegoś czasu realizuję w klubie projekt zajęć koordynacyjnych, aby usprawnić zawodników z mojej drużyny. Za chwilę rusza liga i kolejne zmagania moich zawodników - komentuje Kamil Korniluk i dodaje: "Jestem dumny z postawy moich zawodników.  Brawo dla wszystkich, sen o Warszawie się spełnił."

W klubie UKS Dwójka Akademia Piłkarska dzieje się dużo dobrego. Jako klub otwierają piłkarskie drzwi dla swoich podopiecznych organizując turnieje ale też i korzystając z zaproszenia innych drużyn. Piłkarze Dwójki w okresie zimy zmagali się na hali ale już niebawem staną do rywalizacji w bialskiej i wojewódzkiej lidze piłkarskiej.

Klasyfikacja końcowa:
1. UKS "Dwójka" - Akademia Piłkarska Międzyrzec Podlaski
2. UKS Bemowska Szkoła Sportu "IRZYK"
3. MKP Pogoń Siedlce
4. Talencik - Szkółka Piłkarska
5. FC WROCŁAW Academy
6. Akademia Piłkarska BKS Naprzód Brwinów
7. ENEA KS Energia Kozienice I
8. Akademia Piłkarska 81 Łódź
9. ENEA KS Energia Kozienice II
10. UKS "Dwójka" - Akademia Piłkarska II

Wyróżnienia indywidualne:
MVP Turnieju - Michał Karwowski
Najlepszy bramkarz - Marcel Mąkosa
Król strzelców - Aleksander Filipiuk


Dwójka tryumfowała na "Irzyk Cup"


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (19 marca 2021 07:52:43) brawo UKS 2 brawo państwo K. To prawda, trener K. i państwo K. z UKS 2,to najlepsi trenerzy i wychowawcy dzieci i młodzieży. Odnoszą duże sukcesy, a są tak marnie doceniani. autor: Gość
    (18 marca 2021 21:35:24) Etaty Brawo trenerze. Szkoda,ze nikt nie brał Twojego zaangażowania w sport szkolny i klubowy podczas zwolnienia. Rób swoje. Nie poddawaj się. autor: Rodzic
    logo male