YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Dzieci z powiatu bialskiego zawalczą o Złoty Mikrofon

13 marca 2019 14:39:30 | autor: Anna Ostapiuk
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Dołdze zaprasza przedszkolaków i uczniów klas I-III szkół podstawowych do udziału w II edycji Konkursu Piosenki Dziecięcej „O Złoty Mikrofon”.

Konkurs, który odbędzie się  28 marca 2019 r. o godz.10.00 w Szkole Podstawowej w Dołdze,  obejmuje swoim zasięgiem cały powiat bialski. Mogą w nim wziąć udział zarówno wokaliści indywidualni jak i duety reprezentujące przedszkola i szkoły podstawowe.

Wykonawcy zaprezentują jeden wybrany przez siebie utwór z repertuaru dziecięcego, biorąc udział w jednej z konkursowych kategorii:
- kat. I „Śpiewający przedszkolak” – przedszkole
- kat. II „Śpiewający starszak” – I-III klasa szkoły podstawowej.

Każda instytucja może zgłosić do konkursie maksymalnie 5 reprezentacji (wokaliści indywidualni lub duety). Warunkiem wzięcia udziału jest dostarczenie karty zgłoszeniowej w formie listu, faxu lub drogą mailową na adres Szkoły Podstawowej w Dołdze do dnia 18 marca 2019 r. Należy również odpowiednio wcześnie dostarczyć podkład muzyczny.

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie Organizatora konkursu. Wszelkie pytania należy kierować do p. Anny Piekarskiej pod nr tel. 504 021 881 lub p. Moniki Siudaj  pod nr tel. 796 197 433.


 

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male