YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Dzień Babci i Dziadka w Rogoźnicy

6 lutego 2017 14:13:00 | autor: Redkacja / Anna Matwiejuk
13 stycznia wychowankowie Szkoły Podstawowej w Rogoźnicy wraz z wychowawcami przygotowali specjalną uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka". Otrzymaliśmy relację z tego wydarzenia.

Dzień Babci i Dziadka w szkole w Rogoźnicy (fot. Anna Matwiejuk)

W naszej Szkole Podstawowej w Rogoźnicy każdego roku uroczyście obchodzony jest Dzień Babci i Dziadka. To szczególne święto, podczas którego wnuczkowie mogą wyrazić miłość i wdzięczność swoim babciom i dziadkom za ich trud i poświęcenie. 13 stycznia przedszkolaki i uczniowie klas I-III z wychowawczyniami przygotowały uroczystość pod hasłem ,,Kochamy Was”, na którą licznie przybyli zaproszeni goście. Dzieci przedstawiły część artystyczną, recytując wiersze i śpiewając piosenki oraz prezentując swoje umiejętności gry na dzwonkach. Dziadkowie ze wzruszeniem i dumą nagradzali wnuki gromkimi brawami. Następnie dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane prezenty.

Co roku ten uroczysty dzień w naszej szkole uświetnia występ Zespołu ludowego ,,Jutrzenka” z kapelą, który zachęca do wspólnego śpiewania zarówno dziadków jak i wnuczęta. Muzyka ludowa wspaniale łączy pokolenia.


Dzień Babci i Dziadka w szkole w Rogoźnicy


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male