YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Dzień Kobiet i Mężczyzn w Berezie na wesoło

13 marca 2018 09:16:11 | autor: bk
Mieszkańcy sołectwa spotkali się w Domu Ludowym 11 marca. Świętowali aż trzy okazje: były życzenia z okazji Dnia Kobiet, Dnia Mężczyzn oraz na Dzień Sołtysa.

Dzień Kobiet i Mężczyzn w Berezie na wesoło (fot. bk)

- To spotkanie jest już tradycją w Berezie. W tym roku odbywało się po raz czwarty i jest nie tylko doskonałym sposobem integracji moich mieszkańców, ale również okazją, by wyróżnić starania osób, które w szczególny sposób wspierają nasze wiejskie aktywności w różnych dziedzinach – podkreśla Teresa Nikończuk, sołtys Berezy. – Chętnych do pracy i pomocy społeczników w naszej miejscowości nie brakuje więc co roku dziękujemy innym osobom – dodaje sołtyska.  Podziękowania za zaangażowanie i słowa uznania oraz podarunki odbierali tym razem: Roman Lubka, Irena Pawlikowska, Andrzej Osak oraz Rafał Kawęcki.

Swoją wdzięczność za wszelkie dobro Bereza okazała również Krzysztofowi Adamowiczowi, wójtowi gminy oraz Edwardowi Kopronowi, miejscowemu radnemu.

W wydarzeniu uczestniczyło przeszło 60 osób, które ugoszczono kawą i ciastem. Radny Edward Kopron wraz z wójtem Krzysztofem Adamowiczem wręczali Paniom z okazji ich święta tulipany. Z rąk sołtyski oraz przewodniczącej Rady Sołeckiej otrzymali je również obecni na spotkaniu mężczyźni.

Spotkanie uświetnił występ zespołu Ale Baby z Kapelą. Odbył się quiz wiedzy o Berezie, oraz konkursy np. na najszybsze skonsumowanie banana oraz wybory Miss Berezy. Zwycięzców nagradzano.

Organizatorami wydarzenia byli: Radny Edward Kopron, Koło Gospodyń Wiejskich z Berezy, Rada Sołecka oraz Sołtys Berezy.
 


Dzień Kobiet i Mężczyzn w Berezie na wesoło


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (14 marca 2018 20:29:44) a teraz zapraszamy na rekolekcje. autor: gość
    (13 marca 2018 21:52:05) Takie balety w okresie Postu. A fe? Czy byla dyspensa od Dziekana? autor: xxx
    logo male