Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
15.6°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Dzik na dwójce

9 listopada 2013 10:33 | autor: red.

W piątek wieczorem kierowca Audi na drodze krajowej nr 2 zderzył się z dzikiem.

Do kolizji doszło po godz. 20 w pobliżu Wysokiego. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Audi nie zdążył wyhamować, i uderzył w dzika, który nagle wybiegł na drogę.

Jesienią policja i straż pożarna bardzo często wzywana jest do kolizji, z udziałem zwierząt – dzików i łosi. 26 października wieczorem kierowca Volkswagena Golfa zderzył się z dzikiem w Drelowie.

Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę. Wieczorem i w nocy na drogach można natknąć się na migrujące zwierzęta. Niedawno doszło do dwóch wypadków z udziałem łosi – na dziewiętnastce w okolicach Radzynia oraz na krajowej dwójce w Sławacinku.

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (10 listopada 2013 11:53)
  Biedne Zwierzęta
  Również apeluję o ostrożną jazdę. To że zwierzęta wychodzą wieczorami z lasu jest chyba oczywiste. Noc im służy i czują się bezpiecznie. Dlatego pamiętaj kierowco! Jedź ostrożnie, bo taka historia może się przydarzyć również Tobie. Nie daj Boże byś jechał/a z dziećmi, znajomymi czy ogólnie rodziną. I co wtedy? Stress i poczucie winy. Lepiej dmuchać na zimne. Pomyśl o sobie i swoich bliskich. Zwolnij!
  autor: Poczucie Winy

  (10 listopada 2013 04:03)
  jelenie i łosie
  Witam!! ja też apeluje o rozwagę w okolicach odcinka rzeczyca grabowiec, 3 tyg. wstecz właśnie tam skasowałem doszczętnie auto na takim zwierzu, nie polecam przeżycia takiej lub podobnej sytuacji
  autor: gość

  (9 listopada 2013 10:52)
  Odnośnie łosi
  Uważajcie Panowie i Panie na łosie na 19 pomiędzy Rzeczycą, a Grabowcem! Wracając z Radzynia w godzinach nocnych natknąłem się na łosia! Całe szczęście stał na poboczu i w ostatniej chwili go dopiero zobaczyłem! Gorąco mi się zrobiło, a serce w przełyku! One często tamtędy chodzą bo już nie raz widziałem!
  autor: jerrrryyyy

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny