YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Dziki koziołek sprawcą wypadku

4 maja 2021 21:06:15 | autor: Redakcja/KM PSP Biała Podlaska
Koziołek, który nagle wyskoczył na jezdnię przed jadący samochód doprowadził do zderzenia dwóch aut. Poszkodowani zostali obaj kierowcy.

fot. KM PSP Biała Podlaska

Zdarzenie miało miejsce 29 kwietnia po północy, na drodze krajowej nr 2 w Krzewicy. Z wstępnych ustaleń wynika, że koziołek, który nagle wtargnął na jezdnię doprowadził do zderzenia Audi A6 i Hondy Jazz.

Gdy służby ratunkowe przybyły na miejsce pojazdy znajdowały się na jezdni w odległości około 150 metrów od siebie. Kierowca Audi opuścił auto o własnych siłach, natomiast kierowca hondy był zablokowany w pojeździe. Strażacy usunęli drzwi przy użyciu narzędzi hydraulicznych i pomogli ratownikom odtransportować poszkodowanego do karetki.

Martwego koziołka znaleziono obok, w przydrożnym rowie.

Na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy JRG Międzyrzec Podlaski i jeden zastęp OSP Krzewica. Ruch na drodze krajowej podczas działań był zablokowany.


 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (6 maja 2021 08:43:58) One wyskakują tak nagle,że człowiek nie zdąży zareagować i nawet najlepsi kierowcy nie są w stanie uniknąć z nimi spotkania. autor: Gość
    (6 maja 2021 08:12:51) Poluzuj gumkę w majtkach. autor: gość
    (6 maja 2021 07:49:01) prawo o koźle drogowym ja myślę że z tak poważnych rzeczy się nie żartuje co to znaczy koziołek doprowadził haha wyjechał ci z podporządkowanej?XD zwierze nie jest wstanie odpowiadać za coś takiego^^ gdyby było inaczej to pewnie też by kierowały tymczasem cały sens człowieka polega na byciu od nich mądrzejszy kozioł biegnie pod koła bo widzi światło a ty na co liczyłeś że 2 auta skasujesz a kozioł zapłaci? autor: gość
    logo male