Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
8.8°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Ekonomik pływał najszybciej

12 grudnia 2022 23:25 | autor: redakcja

Reprezentanci Zespołu Szkół Ekonomicznych byli najlepsi w półfinale wojewódzkim Licealiady w pływaniu sztafetowym i indywidualnym.

Zawody odbyły się 7 grudnia na basenie I LO w Białej Podlaskiej, a zorganizował je Bialski Szkolny Związek Sportowy. W rywalizacji wzięło udział 134 zawodników i zawodniczek z Białej Podlaskiej oraz powiatów: bialskiego, radzyńskiego i łukowskiego. Oto wyniki:

Chłopcy - sztafeta
1. ZSE Międzyrzec Podlaski – 1:17:55 - awans
2. I LO Biała Podlaska – 1:18:28 - awans
3. LO Międzyrzec Podlaski – 1:24:88
4. IV LO Biała Podlaska – 1:24:96
5. I LO Łuków – 1:28:41
6. ZS 1 Łuków – 1:36:74

Styl grzbietowy
1. Korolczuk Franciszek (ZSE Międzyrzec Podlaski) – 27:82 - awans
2. Mironiuk Wiktor (LO Międzyrzec Podlaski) – 27:86 - awans
3. Prokop Mateusz (I LO Łuków) – 32:85 - awans
4. Bahonko Bartek (I LO Biała Podlaska) – 33:28
5. Opolski Łukasz (I LO Radzyń Podlaski) – 34:46
6. Gołąb Mariusz (I LO Łuków) – 35:49
7. Jędrzejczyk Piotr (I LO Biała Podlaska) – 39:12
8. Trokowicz Franciszek (IV LO Łuków) – 39:67
9. Kuszneruk Michał (IV LO Biała Podlaska) – 41:73
10. Cuch Mateusz (ZS Janów Podlaski) – 1:02:37

Styl motylkowy
1. Przychodzki Bartłomiej (ZSE Międzyrzec Podlaski) – 28:61 - awans
2. Czopiński Cezary (ZSE Międzyrzec Podlaski) – 29:80 - awans
3. Biliski Kacper (I LO Biała Podlaska) – 30:38 - awans
4. Danilczuk Michał (I LO Radzyń Podlaski) – 30:92
5. Popiel Grzegorz (ZS 3 Łuków) – 32:34
6. Różański Szymon (I LO Biała Podlaska) – 32:67
7. Górecki Konrad (LO Międzyrzec Podlaski) – 32:81
8. Mazur Bartosz (IV LO Biała Podlaska) – 33:87
9. Kruczek Jakub (IV LO Łuków) – 35:28

Styl klasyczny
1. Toczek Piotr (ZSZ 2 Biała Podlaska) – 32:49 - awans
2. Kastiuk Mikhaił (LO Biała Podlaska) – 33:99 - awans
3. Różycki Jakub (I LO Radzyń Podlaski) – 37:54 - awans
4. Bahonko Jakub (I LO Biała Podlaska) - 38:02
5. Zdunek Filip (ZS 2 Łuków) – 38:50
6. Prokop Jakub (ZS 3 Łuków) – 40:71
7. Maciuk Mikołaj (I LO Radzyń Podlaski) – 40:84
8. Bareja Kamil (ZS 3 Łuków) – 41:68
9. Marczuk Szymon (LO Międzyrzec Podlaski) – 41:93

Styl dowolny
1. Mich Maksymilian (II LO Biała Podlaska) – 24:10 - awans
2. Pocztarski Filip (ZSE Międzyrzec Podlaski) – 24:15 - awans
3. Trykacz Mikołaj (I LO Radzyń Podlaski) – 27:49 - awans
4. Brzozowski Szymon (LO Wisznice) – 28:24
5. Melchior Igor (IV LO Biała Podlaska) – 28:52
6. Skrzypiec Michał (I LO Biała Podlaska) – 28:90
7. Świętoński Antoni (ZS 2 Łuków) – 31:28
8. Płudowski Adam (ZS 3 Łuków) – 32:77
9. Jastrzębski Wiktor (IV LO Łuków) – 33:42
10. Majchrzak Michał (LO Międzyrzec Podlaski) – 37:34

Punktacja szkół – Chłopcy
1. ZSE Międzyrzec Podlaski - 16 pkt
2. I LO Radzyń Podlaski – 15 pkt
3. I LO Biała Podlaska – 14 pkt
4. I LO Łuków – 13 pkt
5. ZS 3 Łuków – 12 pkt
6. LO Międzyrzec Podlaski – 11 pkt
7. IV LO Biała Podlaska – 10 pkt
8. II LO Biała Podlaska – 8 pkt
ZS 2 Łuków – 8 pkt
9. Akademickie LO Biała Podlaska – 6 pkt
10. LO Wisznice – 4,5 pkt
IV LO Łuków – 4,5 pkt
11. ZS Janów Podlaski – 3 pkt

Dziewczęta - sztafeta
1. I LO Radzyń Podlaski – 1:32:33 - awans
2. I LO Biała Podlaska – 1:36:29 - awans
3. I LO Łuków - 1:42:45
4. IV LO Biała Podlaska – 1:42:98
5. IV LO Łuków – 1:51:28
6. LO Międzyrzec Podlaski – 1:51:36
7. ZS Janów Podlaski – 2:14:81

Styl klasyczny
1. Zalewska Małgorzata (I LO Łuków) – 41:54 - awans
2. Szczuchniak Agata (I LO Radzyń Podlaski) - 42:93 - awans
3. Kołodziejak Karolina (I LO Biała Podlaska) – 42:97 - awans
4. Król Maja (II LO Biała Podlaska) – 44:20
5. Myszka Daria (II LO Biała Podlaska) – 44:84
6. Zdanikowska Amelia (I LO Łuków) – 45:45
7. Siłka Anna (LO Międzyrzec Podlaski) – 48:78
8. Ilach Milena (LO Wisznice) – 49:47
9. Dobrowolska Zuzanna (IV LO Łuków) – 50:34
10. Madej Wiktoria (I LO Radzyń Podlaski) – 50:96

Styl dowolny
1. Gomółka Eliza (I LO Radzyń Podlaski) – 33:21 - awans
2. Siennicka Kamila (I LO Biała Podlaska) – 33:36 - awans
3. Shinkova Anastasja (ZS Janów Podlaski) – 33:67 - awans
4. Muniowska Martyna (I LO Radzyń Podlaski) – 34:00
5. Kazmirchuk Sofiia (I LO Radzyń Podlaski) – 34:30
6. Olesiejuk Magdalena (I LO Biała Podlaska) – 34:62
7. Utka Gabriela (II LO Biała Podlaska) – 34:92
8. Kamińska Dominika (ZS 2 Łuków) – 37:59
9. Lipińska Marta (I LO Łuków) – 40:15
10. Kowalczuk Aleksandra (IV LO Łuków) – 41:06
11. Wysokińska Dominika (LO Międzyrzec Podlaski) – 41:68
12. Kirmuć Agnieszka (ZS Janów Podlaski) – 49:81

Styl grzbietowy
1. Korolczuk Karolina (I LO Biała Podlaska) – 34:66 - awans
2. Sagan Amelia (IV LO Biała Podlaska) – 38:16 - awans
3. Oklińska Aleksandra (II LO Biała Podlaska) – 39:09 - awans
4. Niewęgłowska Weronika (I LO Łuków) – 39:18
5. Gronowska Łucja (ZS 2 Łuków) – 39:38
6. Siuj Julia (IV LO Łuków) – 42:63
7. Woch Sandra (LO Międzyrzec Podlaski) – 43:03
8. Zdziorska Oliwia (I LO Radzyń Podlaski) – 46:80

Styl motylkowy
1. Niewęgłowska Natalia (I LO Radzyń Podlaski) – 34:02 - awans
2. Lipińska Anna (ZS 3 Łuków) – 37:62 - awans
3. Krawczak Gabriela (I LO Biała Podlaska) – 41:01 - awans
4. Szydłowska Michalina (IV LO Biała Podlaska) – 42:19
5. Zielińska Zofia (IV LO Biała Podlaska) – 46:08

Punktacja szkół - Dziewczęta
1. I LO Biała Podlaska - 16 pkt
2. I LO Radzyń Podlaski – 15 pkt
3. II LO Biała Podlaska – 14 pkt
4. IV LO Biała Podlaska – 13 pkt
5. I LO Łuków – 12 pkt
6. LO Międzyrzec Podlaski – 9,5 pkt
ZS Janów Podlaski – 9,5 pkt
ZS 2 Łuków – 9,5 pkt
ZS 3 Łuków – 9,5 pkt
7. IV LO Łuków – 7 pkt
8. LO Wisznice – 6 pkt

REKLAMA
REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (13 grudnia 2022 10:48)
    Super
    Gratulacje! Miło się czyta takie informacje. Dalszych sukcesów dla wspaniałych pływaków.
    autor: Mariusz

    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny