YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Ekstremalna droga krzyżowa już w najbliższy piątek

23 marca 2021 12:12:10 | autor: Anna Ostapiuk
Wyzwanie, jakim jest Ekstremalna Droga Krzyżowa, pątnicy podejmą już w najbliższy piątek 26 marca, wyruszając w 40-kilometrową trasę zieloną biegnącą przez miasto i gminę Międzyrzec Podlaski.

Po indywidualnej modlitwie w godzinach 19:00-20:00 w kościele św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim pątnicy wyruszą szlakiem ekstremalnej Drogi Krzyżowej 2021 wiodącej przez Międzyrzec Podlaski - Tuliłów - Sawki - Jelnica - Misie - Przychody - Wygnanka - Bereza - las - Międzyrzec Podlaski. Długość trasy to 40 km.

Opis trasy, aplikacja do pobrania oraz formularz do zgłoszenia znajdują się na stronie ⇒ EDK 2021.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (31 marca 2021 10:53:02) Tytuł pasuje "Ekstremalna droga..." do tego co chcę napisać. Miasto ogłasza przetargi na przebudowę dróg m.in. Warszawska i Balladyny. Ulice asfaltowe, co prawda dziurawe ale asfaltowe. Natomiast są jeszcze panie Burmistrzu i wysoka Rado Miasta drogi, bo ulicami ich nazwać nie można, gdzie jeździ się po ubitej ziemi, błocie, koleinach i innych ekstremalnych nawierzchniach. Chyba nie muszę wymieniać gdzie tak jest, a może warto przypomnieć alfabetycznie: Adamki, Brzechwy, Grzybowa, Okólna, Pszenna Siteńska, Zadworna, Żytnia. Wstyd w XXI wieku. autor: gość
    logo male