YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Emocje przy tenisowym stole

16 kwietnia 2015 17:51:46 | autor: redakcja
Ponad 60 uczestników w różnym wieku zgromadził V Memoriał Leszka Dulskiego w Tenisie Stołowym, który odbył się 12 kwietnia w hali ZPO nr 2.

Za organizację turnieju odpowiadał Miejski Ośrodek Sportu i Rrekreacji oraz działacze i zawodnicy sekcji tenisa stołowego Huraganu Międzyrzec. O puchary i nagrody rzeczowe rywalizowały 63 osoby z Lublina, Lubartowa, Bełżyc, Włodawy, Siedlec, Parczewa, Łosic, Białej Podlaskiej oraz Międzyrzeca Podlaskiego.

Dla wielu uczestników był to już kolejny udział w naszym turnieju, a ci którzy przyjechali po raz pierwszy zapowiadali, że za rok pojawia się ponownie – opowiada Wojciech Stolarczyk, organizator Memoriału. - Warto zwrócić uwagę na fakt, że w Memoriale biorą udział całe rodziny. Córki mogą obserwować zmagania taty przy stole i na odwrót. Są łzy przegranych i zwycięzców, a wszystko to w przyjaznej, pełnej sportowego ducha atmosferze - podsumowuje.

Sędzią głównym turnieju był Łukasz Męczyński. Puchary i nagrody dla zwycięzców wręczali wiceburmistrz Grzegorz Łubik oraz dyrektor MOSiR Arkadiusz Myszka.

Puchary zakupiono dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego, Banku Spółdzielczego w Międzyrzecu Podlaskim oraz firmy ZREMB Poland. Nagrody rzeczowe ufundował MOSiR. Jak co roku słodki poczęstunek dla uczestników zorganizowały PSS Społem oraz Cukiernia Jerzego Wójcika. Po raz pierwszy dołączyła do nich firma Dr. Gerard. Uczestnicy turnieju otrzymali również napoje z firmy Krynica Vitamin. Patronem medialnym imprezy był portal internetowy Miedzyrzec.info.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii

Chłopcy – Szkoły Podstawowe

1. Miłosz Plewik

2. Michał Wiśniewski

3. Mateusz Łukasiewicz

Chłopcy – Gimnazjum

1. Arkadiusz Żuk

2. Kamil Hamziuk

3. Sylwester Włoszek

Amatorzy - Open

1. Wiesław Wiśniewski

2. Dagmara Baranowska

3. Leszek Gil

Dziewczęta – Szkoły Podstawowe i Gimnazjum

1. Kamila Wiśniewska

2. Amelia Kroszczyńska

3. Anna Lipska

Dziewczęta – Open

1. Magdalena Pińczuk

2. Agata Lipska

3. Anna Lipska

Zawodnicy zrzeszeni

1. Jakub Sagan

2. Łukasz Jarocki

3. Marcin Trochim


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male