YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Festyn Rodzinny w Przedszkolu nr 3

21 czerwca 2017 16:33:49 | autor: Redakcja / Przedszkole Nr 3
Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców, to obrazki, które można było zauważyć podczas Festynu Rodzinnego "Mama, Tata i Ja". Impreza odbyła się 8 czerwca na terenie ogrodu Samorządowego Przedszkola nr 3.

Festyn Rodzinny w Przedszkolu Samorządowym nr 3 (fot. Samorządowe Przedszkole Nr 3)

Uroczystość rozpoczęła dyrektor Jolanta Wolanin witając przybyłych rodziców, gości oraz dzieci i życząc wszystkim wesołej zabawy. Następnie przedszkolaki zaprezentowały przygotowane wiersze, piosenki i własnoręcznie wykonane upominki, które  wręczyły Kochanym Rodzicom.  Same zaś otrzymały od wychowawców słodką niespodziankę. Dużą atrakcją nie tylko dla przedszkolaków okazał się występ Grupy Cyrkowej ,,Focus” z Zamościa. Wszyscy z zainteresowaniem i uśmiechem oglądali popisy artystów.

Po przedstawieniu goście przeszli na teren ogródka przedszkolnego, gdzie każda z grup w wyznaczonym miejscu miała swój poczęstunek (smakołyki z grilla, owoce, ciasto). Rodzice mogli również zakupić za dowolną kwotę prace swoich dzieci, które były wyeksponowane na parawanach. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup tablicy interaktywnej.

Dużo radości i uśmiechu sprawiły dzieciom zabawy i konkursy, które prowadził wodzirej – pan Jacek oraz konkurencje sportowe przygotowane przez pana Sylwestra. Można było wykazać się umiejętnością tańca, sprawnością, szybkością i umiejętnością współdziałania w grupie.

Ogromnym zainteresowaniem przedszkolaków cieszyło się malowanie twarzy oraz kreatywne malowanie na dużej folii malarskiej. Dużym powodzeniem cieszyły się również stoiska z watą cukrową, popcornem i balonami.

Niewątpliwie takie uroczystości i spotkania są okazją do wspólnych zabaw ze swoim dzieckiem, spędzenia czasu miło i aktywnie, a także wzmacniają więzi emocjonalne rodziny. Organizatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i uświetnienie Festynu Rodzinnego.


Festyn Rodzinny w Przedszkolu Samorządowym nr 3


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male