YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Festyn żeglarski dla każdego

5 sierpnia 2018 12:43:29 | autor: rk
W sobotę 11 sierpnia br. na terenie Stanicy Żeglarskiej przy ul. Zahajkowskiej 44C odbędzie się Festyn Żeglarski. Zapowiada się moc atrakcji, zarówno tych przy brzegu, jak i na wodzie.

Oddawali krew na Festynie Żeglarskim (fot. Karol Czemierski)

Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Rozwoju Żeglarstwa, które zajmuje się, jak mówi sama nazwa żeglarstwem, ale ma też bazę wypoczynkową. Festyn rozpocznie się o godz. 9 od akcji zbiórki krwi prowadzonej przez Regionalne Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

- Atrakcji będzie wiele. Po zbiórce krwi, od godziny 14 szykujemy pokazy ratownictwa wodnego, bo mamy odpowiedni sprzęt i certyfikaty, co sprawia, że jesteśmy miejscem bardzo bezpiecznym. Będą też gry, konkursy, zabawy, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci - mówi Leszek Szczerbicki, prezes SRŻ.

Impreza potrwa do godz. 22. Na scenie zaprezentują się i porwą do wspólnej zabawy takie zespoły, jak: Aga Skup i Przyjaciele czy Luz Band. Będzie też grill i napoje. Wejście na festyn jest darmowy, ale każdy kto będzie chciał poszaleć na wodzie, bedzie miał taką możliwość za sprawą wypożyczalni sprzętu wodnego.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male