YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Finał drogi na drzewie

21 lipca 2018 07:53:16 | autor: Redakcja
Ostatni zakręt przed Międzyrzecem okazał się pechowy dla kierującego samochodem osobowym, który jadąc od strony Drelowa skończył swoją podróż na drzewie.

19 lipca około godz. 22.30 kierujący samochodem opel vectra wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło na łuku drogi wojewódzkiej 813 przed Międzyrzecem Podlaskim (koło altanki w lesie).

Na miejsce przybyły dwa zastępy strażackie z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Międzyrzeca Podlaskiego oraz OSP Rzeczyca. Strażacy, aby uwolnić poszkodowanego zmuszeni byli do użycia sprzętu hydraulicznego. Ranny 35-latek z Komarówki Podlaskiej w chwili przybycia ratowników był przytomny. Po uwolnieniu z pojazdu karetką przetransportowano go do szpitala. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący był nietrzeźwy.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia umożliwiając innym uczestnikom ruchu bezpieczną jazdę. Droga wojewódzka przez cały czas akcji była przejezdna.

Ten odcinek drogi już dla wielu kierujących okazał się pechowym. Niejednokrotnie dochodziło tu do podobnych wypadków. Na szczęście zdarzenia te zazwyczaj kończyły się jedynie uszkodzeniem pojazdu.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (23 lipca 2018 20:27:31) No to sobie cham polatał. autor: mm
    logo male