Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
12°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Gala Mistrzów 2021

11 września 2021 14:30 | autor: Anna Ostapiuk
Wręczenie nagród najwybitniejszych uczniom gminy Międzyrzec Podlaski (fot. UG Międzyrzec Podlaski)

Najwybitniejsi uczniowie z terenu gminy Międzyrzec Podlaski odebrali wyróżnienia za ponadprzeciętne umiejętności i zdolności. Złotymi Podkowami uhonorowano również przyjaciół szkoły.

10 września w Szkole Podstawowej w Kożuszkach odbyła się uroczysta Gala Mistrzów, podczas której uczniom wyróżniającym się na tle szkoły wręczono Złote Podkowy.

Statuetka „Złota Podkowa”, którą otrzymują uczniowie klas 4-8 szkoły podstawowej, finansowana jest przez wójta gminy Międzyrzec Podlaski. Przyznawana jest w kilku kategoriach, będących odzwierciedleniem przedmiotów szkolnych, a także za zachowanie i aktywność społeczną. Nagrodę otrzymują zatem: Artyści Słowa (język polski), Mistrzowie Wiedzy Historycznej i Obywatelskiej (historia, historia i społeczeństwo, WOS), Ścisłowcy (matematyka, fizyka, informatyka), Naukowcy (biologia, przyroda, chemia, geografia), Poligloci (język angielski, język rosyjski), Artysta (plastyka, technika, muzyka, zajęcia artystyczna), Sportowcy (wychowanie fizyczne), Filantropi (mistrz dobrego obyczaju, społecznik, religia, etyka, edukacja dla bezpieczeństwa) i Super Uczniowie (uczeń, który w danym roku szkolnym uzyskał najwyższą średnią ocen, a ponadto ocenę wyróżniającą lub bardzo dobrą za zachowanie).

REKLAMA

Podczas Gali Mistrzów 2021 nagrodzono uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią w swoich szkołach, laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych oraz uczniów którzy osiągnęli wysokie rezultaty w konkursach artystycznych i rywalizacji sportowej.

Laureaci nagrody Złota Podkowa 2021:

Kategoria-Super uczeń :
1. Wiktoria Krasuska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Halasach
2. Mikołaj Filipiuk – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kożuszkach
3. Nikola Adamowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Misiach
4. Bartosz Skolimowski – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy
5. Maja Kwasińska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Krysińskiego w Rudnikach
6. Martyna Sykterz – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy
7. Ewelina Matejko- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tłuśćcu
8. Maksymilian Wąsowski – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Tuliłowie

Kategoria – Artysta słowa:
1. Ewelina Matejko- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tłuśćcu

Kategoria – Artysta :
1. Piotr Węgrzyniak – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Krysińskiego w Rudnikach
2. Wojciech Tymoszuk – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy
3. Ewelina Matejko- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tłuśćcu
4. Dominika Bułhak – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Tuliłowie

Kategoria – Filantrop:

1. Wojciech Tymoszuk – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kożuszkach
2. Karolina Sajna – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy

Kategoria – Poliglota:
1. Igor Jóźwik – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy

Kategoria- Ścisłowiec:
1. Mateusz Nakaziuk – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy

Kategoria – Sportowiec:
1. Wiktoria Krasuska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Halasach
2. Michalina Wasiluk – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Misiach
3. Amelia Koślacz – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy
4. Zuzanna Drygiel – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy

Kategoria – Przyjaciel szkoły:
„Złota Podkowa” Przyjaciel Szkoły jest to nagroda przyznawana osobie, firmie, instytucji, organizacji, których zaangażowanie w istotny sposób wpłynęło na podwyższenie jakości pracy, poprawę bazy materialnej oraz tworzenie pozytywnego wizerunku szkół w środowisku.

1. Centrum Aktywności Lokalnej Mateusz Adamowicz
2. Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Międzyrzecu Podlaskim Magdalena Chodzińska
3. Firma IPACO Sp. Z O.O.

Listy gratulacyjne oraz nagrody pieniężne za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Halasach:
1. Wiktoria Kasianiuk
2. Oliwia Krasuska
3. Wiktoria Makaruk
4. Zofia Michaluk
5. Mateusz Śmieciuch
6. Dominika Chwedoruk
7. Kacper Marek Pawłowski
8. Julia Tomczak
9. Karolina Duda
10. Wiktoria Oświt
11. Wiktoria Krasuska
12. Agnieszka Domańska
13. Martyna Sawczuk
14. Małgorzata Domańska

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kożuszkach:
1. Sylwester Łubik
2. Mateusz Chmielewski
3. Gabriela Sidorczuk
4. Amelia Kokoszkiewicz
5. Izabela Barbara Siłuszyk
6. Dominik Wawrzycki
7. Kinga Siejka
8. Gabriela Jakubowicz
9. Kamila Ostapiuk
10. Kamil Chmielewski
11. Maja Chmielewska
12.Mikołaj Filipiuk
13.Patryk Sidorczuk
14. Wojciech Tymoszuk
15. Paweł Tymoszuk

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy:
1. Mateusz Semeniuk
2. Marta Łochina
3. Bartosz Skolimowski

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Krysińskiego w Rudnikach:
1. Przemysław Filipiuk
2. Jakub Mościcki
3. Piotr Węgrzyniak
4. Kinga Błaszczuk
5. Bartłomiej Kowalczyk
6. Maja Kwasińska
7. Łukasz Rożnowicz
8. Wiktoria Rybołowik
9. Małgorzata Mościcka
10. Dominika Zając

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy:
1. Milena Weronika Sawczuk
2. Monika Swórska
3. Lena Stolarczyk
4. Alicja Ołtuszyk
5. Maria Jowik
6. Natalia Kośmider
7. Aleksandra Antoniuk
8. Bartosz Zalewski
9. Oliwia Kośmider
10. Anita Michaluk
11. Alicja Siłuszyk
12. Aleksandra Swórska
13. Emilia Grzeszyk
14. Iga Kawęcka
15. Martyna Sykterz
16. Mateusz Nakaziuk
17. Aleksandra Wolińska
18. Wiktor Orłowski
19. Ewelina Chomicka

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Misiach:
1. Alicja Maria Nowosielska
2. Bartosz Zbaracki
3. Kamil Rychlik
4. Dominika Matysiak
5. Mikołaj Latoch
6. Gabriela Filipczuk
7. Radosław Wysokiński
8. Julia Pawłowska
9. Martyna Krzymowska
10. Nikola Adamowicz
11. Michał Harasimowicz
12. Maja Muszyńska
13. Maja Duda

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tłuśćcu:
1. Patrycja Tarkowska
2. Ewa Kulikowska
3. Paweł Kulikowski
4. Patryk Ostapiuk
5. Emilia Karwowska
6. Maja Samociuk
7. Amelia Węgrzyniak
8. Gabriela Dymianiuk
9. Kacper Narojek
10. Natalia Wsół
11. Ewelina Matejko

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Tuliłowie:
1. Dominika Bułhak
2. Julia Hryciuk
3. Maksymilian Wąsowski
4. Wiktoria Zbańska
5. Szymon Cep
6. Aleksandra Strupczewska
7. Łukasz Hryciuk
8. Bartosz Chomicki
9. Julia Stefańczuk

Stypendium sportowe Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski :

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Halasach:
1. Oliwia Krasuska
2. Wiktoria Krasuska

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy:
1. Amelia Koślacz
2. Anna Oleksiuk

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy:
1. Aleksandra Antoniuk
2. Anita Michaluk
3. Oliwia Kośmider
4. Zuzanna Drygiel

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tłuśćcu:
1. Maciej Kiryluk.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny